perdita di peso

Pilates, cvičení bez spocenýho trička!

24. března 2013 v 21:00 | Lotty Biondi
Pilates

Určitě už jsi o tomhle cvičení slyšela aspoň ve filmu. Většina celebrit se pilates věnuje a jen málokdo s ním není spokojený. Tohle cvičení mě nikdy moc nelákalo a raději jsem cvičila podle jillian michaels cvičení u kterého v polovině chcete umřít a na konci jste tak spocená, že si to ani neumíte představit.
Jenže na takové cvičení u kterého neustále poskakujete, potřebujete místo. Já v mém pokoji bych si asi moc nezacvičila.

Jednou jsem se tak hrabala mezi dvdčkama u mého přítele a našla jsem to co jsme potřebovala. Dvd s pilates. Tohle cvičení je užasné v tom jak využívá tíhu vlastního těla a na cvičení se musíte soustředit. Je to jako by ste si zacvičila a při tom meditovala. Vaše tělo si krásně odpočine, ale vaše svaly posílý, bez spoceného čela. Navíc díky pravidelnému svičení se naučíš být krásně ohebná a to se přece hodí vždycky.

U.F.O.

28. ledna 2012 v 10:04 | Skanktin Rastalányi
UFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy pozorovatel hlásí situaci, ve které pozoroval na obloze předmět, jehož podstatu není schopen racionálně vysvětlit. Lidově je tento jev často označován jako pozorování "létajících talířů". Britské ministerstvo obrany při výzkumu těchto jevů po roce 1996 používalo označení UAP (Unidentified Aerial Phenomena), protože označení UFO bylo již zprofanované.

Rozcestí..

16. března 2011 v 17:40 | Lotty Biondi


Esercizi < Já cvičím , Ty cvičíš , On cvičí , Ona cvičí , Ono cvičí , My cvičíme , Vy cvičíte , Oni cvičí..

diete < Diety alias recepty pro krásný život!
 
 

Reklama