Incidentalmente

Všechno nejlepší Kájo)

14. července 2014 v 13:59 | Lotty Biondi
K dnešnímu svátku mi byl, tak hezky nadělen rozhovor na krásná.cz. To nám to, ale hezky vyšlo co.) Hezký počteníčko a krásnej den broučci)

Je léto a ty nemáš peníze na dovolenou? Nezoufej!

8. července 2014 v 15:44 | Lotty Biondi
Pod létem si většina z nás představí moře, opalování, vychlazený drink a žádné starosti. Pokud, ale studuješ a nemáš přes rok žádnou brigádu, není jet na dovolenou k moři taková hračka. Nezapomínej na to, že dovolenou můžeš podniknout i v Čechách a místo jedné velké dovolené si udělat hned několik malých.

Festivaly

Hudba, smích, spousty příjemně naladěných lidí a celý víkend ve stanu či chatce proč ne? Festival si vyber podle hudby, kterou posloucháš a když se domluvíte jako velká parta užijete si spoustu zábavných a nezapomenutelných zážitků.

Můžeš navšítvit například tyhle festivaly:

Festival Mácháč http://www.festival-machac.cz/
Festival se koná předposlední víkend v srpnu a cena vstupenky je momentálně - 1090Kč.
Největší domácí beach open air festival, který patří již po čtrnáct let k tradičnímu zakončení taneční sezony na pláži Klůček u Máchova jezera ve městě Doksy.

Festival je zaměřen na elektronickou taneční hudbu (house, trance, electro...)
Tento rok se můžeš těšit například na Showtek, NERVO, Michal Poliak, Enrico a spoustu dalších.

AIR Festival http://www.airfestival.cz/
Festival se koná 15-16.srpna v Hradci Králové ve Festivalparku. Cena vstupenky je momentálně - 199Kč.
Jde o taneční festival na kterém se nám představí i spoustu zahraničních interpretů.

Nespoléhej na štěstí, spoléhej na sebe!

18. června 2014 v 22:31 | Lotty Biondi
♪♪JÁÁÁ MILUJU ŽIVOT, ŽIVOT MILUJE MĚĚ
pak věci dávaj smysl, mý dny jsou žně♪♪

Víc štěstí než rozumu. Tímhle stylem se v podstatě celý můj život řídím. V klidu jsem proplouvala životem a v podstatě vše co jsem chtěla, jsme dostala a to bez toho abych se snažila. Vždycky jsem malovala jako jedna z nejlepších ve třídě i když jsme se nesnažila a celé hodiny propovídala. Udělala jsem maturitu i přes to že jsme 4 roky na střední strávila povídáním, líčením a čtením časopisů a dokonce jsme se dostala na školu i když jsme se nepřipravila a pak toho pekelně litovala. Teď si říkám díky, bože díky a už nehodlám promarnit jedinou šanci a hodlám si každý svůj úspěch zasloužit.
Podívej se na situaci z každého úhlu, a pokud máš na něco talent, nepromarni to. Ne každý má štěstí a o své úspěchy se připraví teenagerským nezájmem a stylem je mi všechno fuk. Nejhorší je, že právě v období, kdy nám je všechno fuk se rozhoduje, jaký náš život bude. Samozřejmě jsou i jiní lidé, kteří pro učení žijí a svůj životní plán už mají sestavený od základní školy, ale teď mluvím o nás obyčejných smrtelnících, kteří nebyli vždy premianti a spíš žijí současností než tím co jednou bude.

Kopa sešitů a kila navíc. Ano, maturuju!

16. května 2014 v 12:00 | Lotty Biondi
Čauky miláčci))
Tak písemné maturitní zkoušky mám úspěšně za sebou. Děkuju božee. V didakťák z Aj jsme ani nedoufala, ten den jsme šla domů s brekem, že jsem to celé natypovala. Naštěstí mám dobrou typovací ruku a olala první část za mnou.))
Ve čtvrek mě čekají ústní, tak mi držte palečky broučci. Jsme nervózní jako nikdy a na váhu si raději nestoupám. A v pátek už obhajoba mé praktické maturity, tak uvidíme. Modleme se ať to zvládnu nebo ať dyžtak opakuju jen jednu věc. :D


Články začnu přidávat po příštím týdnu, tak na mě myslete)
Já si jdu dnes zajet pro lístky na Votvírák zdarma) a pak se trochu opít a odreagovat od toho věčného učeníí.
Tak si užijte víkend))

Maturita, maturita a zase maturita!

22. dubna 2014 v 18:18 | Lotty Biondi
Předem se omlouvám, ale do konce května moc článků nečekejte. Už jsem téměř v polovině praktické maturity a každý den se modlím, ať už je to všechno za mnou.
Už chci ležet v plavečkách na Votvíráku, popíjet s přáteli a užívat si pořádný opálení!
Poslední dobou jsme toho ani moc nestihla až na pár vypracovaných otázek k maturitě, pár kocovin a pár mojich neštastných nešikovných zážitků. (Včera jsem šlápla na vosu :x auky)
Nikdy bych nevěřila, že bolí ztratit i něco tajného. Něco co jsem si slibovala, že nebudu brát vážně, ale dnešní uvědomění, že už to nikdy nepříjde. Mě nějak dostalo.
http://photos-a.ak.instagram.com/hphotos-ak-prn/10261181_763610780335968_1265374968_n.jpg
Více fotek nalezneš na mém instagramu - http://instagram.com/kajickalachmanova

Děkuju za tu mojí malou Míšu, která ve čtyři ráno rozrazí dveře do mého pokojíčku, že bude spát semnou.

Takže mi moji drazí i nedrazí držte palečky! Už příští týden mi to začíná. To bych neměla jít asi o víkendu pít co? Ještě uvidíme)


Čus v červnu))

Vodka, bývalo-současný a bolavé nožky.

16. března 2014 v 14:44 | Lotty Biondi
Po dlouhém měsíci jsme si vyšla a užila jsi dlouhou bezesnou noc s přáteli a vodkou. Byla to první akce, kam jsme šla s mým bývalím/současným nebo spíš něco upostřed. Od doby co jsme se rozešli a sešli. Doufám, že si to brzo už všechno urovnám v tý mojí kebulce. Taky doufám, že už nikdy nezůstanu uvízlá na záchodech v nonstopu ve tři ráno.
Ta noc bezespánku mě zmohla nějak víc než jsme odhadovala a ještě teď ležím v posteli asi se stopadesátym dílem Zoufalejch Manželek. Jednu pozitivní věc to, ale má ani jsem nezvracela což bohužel o těch akcích předtím říct nemůžu. Zřejmě bych se měla asi pustit konečně do tý poslední prezentace k maturitě, co mi zbývá. Už bych fakt měla. Nejdřív si asi pustim ještě jeden díl, ale už fakt poslední.
Jedna věc mě dělá šťastnější. Poslední dobou neváhám a myslím, že jsme se rozhodla správně. Už nejsem nejistá jako když jsme si vzala dvě platýčka antikoncepce za sebou. Jsem si jistá, že všechno bude fajn.
Už se jen rozhodnout na jakou akci za dva týdny jít. Obě jsou děsně lákavý.

Pravá láska.

24. listopadu 2013 v 20:55 | Lotty Biondi

Před týdnem a jedním dnem jsem ukončila svůj dvou a půl roční vztah. Vlastně jsme vztah nikdy nechtěla a nikdy jsme nevěřila, že jde tak moc milovat. Nikdy jsme nebyla typ zamilovaných filmů a romantických gest, ale jednou přijde pan "Dokonalý" a vy na okamžik zapomenete, jak vám přijdou vtipné romantické vyznání, a na oči si nasadíte zamilované brýle.

Kvůli mému "Dokonalému" jsme změnila celičký svůj svět a zažila hrozné, ale i krásné chvilky na, které budu vždycky ráda vzpomínat, protože i přes to zlé co jsme s ním zažila, mi to i hodně dalo a zkušenosti jsou naším cenným vlastnictvím.

Hrozně si přeju najít pravou lásku bez her a šarád. Přála bych si to, co mají moje maminka s tatínkem. Poznali se před 21-22 lety a do teď se hádají o to kdo, koho víc miluje, bez pusy na přivítanou a na rozloučenou by se neobešli a přes to si nechávají soukromí a v životě by je nenapadlo se podívat do telefonu toho druhého. Za celičký život jsme je slyšela jen jednou pohádat a to už je rovných 18 let. Oni jsou pro mě příklad pravé lásky.

Snad pro každého na světě čeká jeho pravá láska a každé zboží má svého kupce.
Být milován je krásné, ale pro zatím by mi stačilo pár párů bot.

Nesnášíme chřipku! Díky bohu za víkend!

21. února 2013 v 19:01 | Lotty Biondi
Už jsem lístky na LIR prodávála, jelikož s mou chřipkou a bezmocným tělem, jsem v to ani nedoufala. Na neštěstí mi v pátek bylo líp a po procházení letňan jsme dostala sílu a na poslední chvíly. LET IT ROLL! Moc díky!
Nechutný v 6 ráno, ale za ten večer to stálo!

RECENZE: Roztomilé malé lhářky - neuvěřitelné

3. února 2013 v 20:59 | Lotty Biondi

Pokavaď čekáš, že tahle knížka je pouze další přeslazený dívčí románek, tak se pleteš.

Název: Roztomilé malé lhářky 4 - Neuvěřitelné
Autor: Sara Shepardová
počet stran: 280
produkt: Vázaný
datum vydání: 1.10.2012

Poslední červnový den a začátek léta se 5 kamarádek (Spencer, Aria, Alison, Emily a Hanna) chystá řádně oslavit, jako každý rok. Tentokrát však Spencer přichází s unikátní zprávou, oslavovat budou v zrekonstruované stodole u nich na dvorku.
Jenže úžasné léto oslavou neodstartuje, jelikož holky v noci zjistí, že Alison zmizela. Od té doby následuje doba nekonečného čekání a pátrání, která holky rozdělí. Oplácaná Hanna, zhubne a skamarádí se s loserem Monou a společně se vypracují na nejoblíbenější holky ve škole. Aria, která stráví rok pryč, se po návratu zamiluje do svého učitele. Tělo Alison je nalezeno po roce.

Holky si myslí, že tím všechno končí, ale je to přesně na opak. Pohřeb Alison všechny spojí, ale rozhodně ne pozitivně. Od pohřbu Alison všem přicházejí smsky, které jsou plné všech jejich nejtajnějších tajemství, která znala pouze Alison. Smsky jsou vždy podepsané jen prostým " A."

Hledání záhadné "A", která snad zná každý jejich krok a může za všechny jejich slzy, však pokračuje už rok. Hanna leží v nemocnici se ztracenou pamětí, věděla toho totiž už moc. Emily je donucena odletět do Iowy po tom co o ní "A" po škole rozšíří, že je lesbička. Spencer se začíná bát, že je zodpovědná za smrt Alison a Aria svého přítele dostane téměř do vězení. Nemají to snadné a "A" jim to rozhodně nehodlá zjednodušit.

Kdo je ta tajemná "A"? Je Alison přece jen na živu, vždyť přece našli její tělo? Zabila Alison Spencer? Kdo srazil Hannu autem?

Moje dojmy:
Podle knížky je natočen seriál, který já bohužel zbožňuju. Knížka mě akorát rozčilovala, jelikož je to 4 díl knížky asi byste ho nepochopily bez přečtení těch předešlých. Knížka mě vůbec nenadchla spíše sem jí tak znuděně listovala, jelikož je tam i spoustu hrubých chyb jako například že v knížce je holkám 12 let, když Alison zmizí. Přitom, ale Alison spala s Ianem. Nebudu mluvit o tom, že tím pádem má Aria poměr s učitelem ve 13 letech a ještě spoustě podobných chyb v knížce. Já osobně jsme ráda, že jsem to překousla a dokázala dočíst, ale rozhodně nemůžu knihu doporučit.

RECENZE: Motýlí křídla

4. ledna 2013 v 20:37 | Lotty Biondi
Co můžeme četak od knížky od Veroniky Bicker, zjistíš po přečtení.

Elena je normální dospívajcí dívka, která přišla o starší sestru Lauru při dopravní nehodě. Již to je rok a na stejném místě je nalezena další mrtvá dívka. Je to pouze náhoda či Lauřina smrt nebyla nehoda ?


Elena se rozhodne pro pátrání na vlastní pěst v kterém jí, ale brání přehnaná starostlivost její matky. Která se od smrti Laury bojí Elenu pustit i do školy. Ovšem Elena s Vivienne to nevzdávají a snaží se odhalit všechny záhady. Zatímco Timo její nejlepší přítel, který by však chtěl víc než přátelství, Elenu chce spíše rozptýlit.

Najednou si Eleny začíná všímat nejoblíbenější kluk ze školy Tristan o kterém se doma nesmí ani zmínit, jelikož jí máma toto přátelství neschvaluje a z Tristana má strach. Elena si však ze všeho nejvíc přeje, dostat se do Tristanovi party.
Když konečně Elena objeví nějakou stopu a to přímo Lauřin deník u Laury v pokoji, druhý den už tam není. Aby toho nebylo málo Eleně se začínají před dveřmi objevovat anonymní dopisy, že by přece jen nebyla Lauřina smrt nehoda? Proč si jí najednou všímá Tristan? Kam zmizel Lauřin deník?

Moje dojmy

Knížka se četla rychle, jen jsem čekala na konci něco nečekaného. Něco u čeho bych uznala, že sem to nečekala. Bohužel, od začátku jsem měla v hlavě domyšlený konec. Zápletka celkem zajímavá, ale chování Eleny mě občas fascinovalo. Nemluvě o posedlosti naštvat mámu ještě víc než den před tím.
Každopádně za přečtení to stojí.

Nejlepší silvestr a nejhorší problitý úterý!

2. ledna 2013 v 12:30 | Lotty Biondi

S nejlepšíma lidma s největšíma trapasama a s nejhorší kocovinou, ale stálo to za to!
a s mím nejmilejším druhej silvestr kámo!:)

Nehádej se a radši ho tam strč!

30. prosince 2012 v 23:26 | Lotty Biondi
Princezno, pochop to, nežiješ v pohádce.
Máma ti lhala, když řekla, že všechno je o kráse.
Musíš se snažit ukázat, že máš ten mozek,
ale to ty nechápeš, a to je přesně problém !
(NUMBER ONE).
Dny utelky a už v únoru, to bude rok a půl a víš co, jsem fakt dobrá! I přes tu hromadu křiku a nadávek a breku, který končej nehoráznym smíchem. Tiché noci s troškou dýmu a vůní sexu či plížení z domu v 5 ráno. Všechno za to vždycky stálo.
Tyhle prázdniny jsou úžasný a to né kvůli probdělím nocím či prosmátejch dnech, ale kvůli tomu, jak už se známe.
Jeho velká hlava mě budí každý ráno a mě to vůbec nevadí.
My jsme se vlastně hádali ještě dřív, než jsme spolu byly. Dokonce už mi rozbil i hřeben, když ho po mě chtěl hodit a trefil se do zdi.
Ale víš? My se milujem vole! A to je to nejlepší!
A zítra náš druhej silvestr plnej ještě víc sexu, doufám náký dobrý vodečky v praze na bytě s klukama! No co víc si přát kámo!
Nemám si na co stěžovat :)

Musíš se víc bavit, víc smát a míň brečet.
Někdy ty mý joky vzít, spláchnout svý křeče.
Ukaž ten intelekt a zkus bejt trochu nad věcí.
Zdechlá píča pro mě není (NUMBER ONE).

S laskou vaše Lott:)))

Krásný Vánocíččky miláčcii :))

23. prosince 2012 v 14:32 | Lotty Biondi
Dárky zabalený, vánoční atmosféra na spadnutí, takže užijte si všichni svátky tak krásně jako já!:))7
S láskou Lott:)

Hej kámo! Už mě to nebaví.

16. prosince 2012 v 19:23 | Lotty Biondi
Tak článek před tímhle jsem chtěla napsat, takový klidný a jen z jedné strany, ale už mě štvou lidi co mají radost jen, když můžou dělat něco hnusného lidem, kterým závidí.
Mám to někde, ale aspoň jsem napsala co si myslím bez toho, abych musela klesnout na jejich úroveň.

Tak a teď něco nového. Minulý týden jsme se rozešli s Martinem, ale za hodinu jsme spolu zase chodily. A co. Stejně oba víme, že už to bez sebe neumíme.
Pátek byl hrozně hezkej. Zase kino. Sillent Hill dvojka je píčovina!
Stejně to máme v píči!

a ještě maličkost kterou jsem si tak přála!

a mimochodem naše druhý Vánocííčky :) A náš první stromeček! umělej, opelichanej, ale náš!
Chci pátek a páárty!:)
Mějte se čmeldííčci :)

Premiéra Twilight sága: Rozbřesk 2. část

15. listopadu 2012 v 17:23 | Lotty Biondi

Premiéra Twilight sága: Rozbřesk 2. část

Včera jsem díky krásná.cz měla možnost jít na premiéru závěrečného dílu stmívání. Jako každý poslední díl čehokoliv mě dojal, ale možná ne tolik jako jsem čekala.
Bella však jako upírka vypadá nádherně a celý děj filmu mě bavil, tak že jsem se divila, že už je konec.

Poslední díl je o dítěti, jenž je napůl člověk a na půl upír. O dceři Edwarda a Belly. Bohužel jejich rychle rostoucí dceru Renesmee spatří Irina, která si vyloží vše jinak než je. První co udělá je, že konečně klidným Volturiovím, poví že Renesmee je nesmrtelné dítě. Dítě, které jen malým vztekem dokáže vyvraždit malou vesnici. Dítě, jehož se musí zbavit, aby v dnešním světě neprozradilo jejich tajemství.
Tak Cullenovím nezbude nic jiného než najít co nejvíce svědků a přátel jejich rodiny aby dokázali, že Renesmee bije srdce a není nesmrtelná. Zda se jim podaří Volturiovi přesvědčit či nastane boj na život a na smrt se dozvíš brzy.

Nejšťastnější Kájička!

6. října 2012 v 21:01 | Lotty Biondi
Tolik jsem si stěžovala a nevážila toho co mám.
Mám všechno co si kdo může přát.
Kluka co udělá všechno co mi na očích vidí a tolik mě miluje. Rodiče se kterýma se občas hádám, ale stejnak mě mají rádi. Kámoše se kterýma se nikdy nenudím. Tu kabelku, kterou jsme si tak přála. Tak skvělej sex při kterym se vždycky udělám. Vlásky, který se vrací do formy a krásně rostou. Po tomhle týdnu na intru jsem tak o 4kg hubenější a rozhodně si nemůžu stěžovat.
Víte co? Děkuju vám všem co píšete jáká jsem píča, protože mi ukazujete co všechno mám. Všechno. A nepotřebuju si dopřávat štěstí psaním hnusnejch komentářů.
Jsem šťasná, tak utřete nos a buďte taky! Vaše Lott:)

Lotty Biondi a Bonnie Melone - pokus o první video!

8. září 2012 v 23:34 | Lotty Biondi
Máš se na co těšit!:D

Lotty Biondi a Bonnie Melone

4. září 2012 v 15:22 | Lotty Biondi

Lotty Biondi a Bonnie Melone.

Jak dlouho se známe? Od prváku. Byla to vysoká vychrtlá holka s brejlema bez špetky make-upu. Myslela jsem si že bude šprt a nakonec je to docela problémové děvče. Však naše cesta se spojila až na konci prváku.
Náš nejlepší zážitek? Večery na intru, kliky od pasty, křik vychovatelek, sezení u ředitelky intru kvůli šikaně, hromady snědenýho jídla a vloupání do opuštěného domu. Byla toho spousta)
Naše největší hádka? Kdyš jsem Bonnině přečetla deník a řekla to víc lidem. Pak jsme asi dva tejdny po pokoji, chodily beze slova.
Co máme společné? Jídlo. Problémy a chtíč po dlouhejch vlasech!
Co spolu nejčastěji děláme? Jíme a děláme věci o kterých radši nebudu moc povídat.

Dva dny bez spánku. Sedím tu v černu s tváří ozářenou monitorem.

17. srpna 2012 v 3:54 | Lotty Biondi
♪♪Aáááá áá
Ona je jediná v klube, čo si vie ogrcať výstrih.
Vylezie zo záchodu s pohárom v ruke a srká whisky.
Keď sa skrížia pohľadmi tvári sa cudne jak vždycky
a ked ho sklopí dole nehladí mu na tenisky.
Cez týždeň si sľubuje repy cez víkend kúruje šiestich
a má to v p*či.♪♪


Pátek 2:17
Hačám v jeho pokoji jen v krátkém tílečku. Už dvě noci jsem nezahmouřila oka s ním a klukama. Nečekané akce jsou nejlepší a ne že ne. Oči mám jak žárovky a on tu už spinká.
Vraťme se zpátky.

Úterý 20:00(zhruba)
Směr Letňánky.
Kino ve třech? Proč by ne! Hádej dvě velký Coca-coly a střední sýrovej popcorn v kině = 250kč. Popcorn, který by byl jindy snědený za 15 minut reklam před filmem. Zůstal poloviční do konce večera. Film o plyšovim méďovi co dává bongy.
Náramky a řetízek. Mmm, miluju svého kluka!♥

Svlíkla jsem svetr a otevřeně promluvila. Jen tak stranou. Pro zvědavce.

16. srpna 2012 v 23:56 | Lotty Biondi
Opožděně, ale přece jen. Více o mejch 5 dnech "slávy" v AK.
a ještě odkaz na pár čísel.Takových článků jsou ještě stovky, ale tyhle mmm. Píše se o Lotty!


Pojďme pít!

Poblitej víkend a včerejší výročí!

6. srpna 2012 v 16:10 | Lotty Biondi
Pátek byl ve znamení Mácháče!
Jelikož má drahá polovička ve čtvrtek skončila v práci! Díky!
Párty to byla dobrá až na tu cestu zpátky v 6 ráno. Když jsme při každý zastávce zvracela jak pumpa. Ale co užila jsme si to.
A včéra to byl přesně rok, co jsme začala chodit s mým přítelem a taky přesně rok co jsme totálně opilí dělali si dobře v keři.
Sice nám to včera nevyšlo podle představ, ale svíčky, šáňo a deka na louce byly a abych nezapomněla spoustu mejch milovanejch jednohubek.

Mimochodem na videích se pracuje, ale je Léto a léto je PARTY! Lotty:*

Oprsklá Lotty točí videa.

1. srpna 2012 v 14:59 | Lotty Biondi
Přemýšlela jsem, co to ještě chce.
Chce to víc mě.
Takže budem točit videa! Myslím, že se máte na co těšit.
Takže všechny vaše nápady, náměty na má videa napište do komentářů. Každý námět pro své video použiji.
Pokud máte dotaz a všimli jste si přeplněného článku na dotazy, napište ho sem. Odpovím na něm ve videu.


Lott**

DĚVKO.. Táhni! Viděla jsem ho první!

29. července 2012 v 11:47 | Lotty Biondi
Včera jsme se snažila donutit ke psaní, ale můj sexuchtivý přítel mi zajistil, že jsme se k tomu nedostala.
Každopádně páteční večer a sobotní ráno stálo za to. Párty na zámku.
Zase s těma nejlepšíma.
Největší perlou večera bylo, když se tam objevil kluk, který mě a kámošce v 9.tříde na otázku jestli je panna nebo panic odpověděl, že je panna, protože neví, co panic znamená.
Chci, aby pršelo a on dneska přijel dřív. Mimochodem těšme se, nákupy se blíží!
Ani opilí jsme moc nebyly, ale pár svačin padlo. Domů jsme přišli asi v šest a hned si pustili péčko. Díky za jeho nadržené období.


Užívejme léta a stavů beze smyslu!Lotty))

ehm)

27. července 2012 v 22:15 | Lotty Biondi
Jdu se bavit, tak si užijte sezení u kompu v páteční večer a užírejte se pocitem, že jsem jednou z vás!;)

Čáuuu:)

Mluv na rovinu a neskrývej!

25. července 2012 v 9:02 | Lotty Biondi
Jestli to máš ráda do zadku, řekni to na rovinu a nestyd se! Jinak nedostaneš to, co chceš!

Neošiď se o to, co chceš jen kvůli svému studu. Každá z nás, má právo na to mít všechno na co si vzpomene! Včetně orgasmu! Takže jestli ti to kluk nedokáže udělat, řekni mu, jak to chceš.
Proč pořád jen něco hloupě naznačovat když to můžeš říct? Sere tě, že tvoje kámoška pořád leze za klukem, o kterém si jí řekla, že se ti líbí ? Tak, jí to řekni. Nenech si lézt do zelí.
Udělej si všechno, jak chceš a nenech si nic odepřít!


Všechny jsme princezny!
Lott)
 
 

Reklama