Consigli

Pudry od Dermacolu?

10. února 2015 v 10:54 | Lotty Biondi

Pudry od Dermacolu? Za mě ANO!


Dneska bych se ráda věnovala dvou pudrům od české značky Dermacol. Dermacol je na českém trhu již od počátku 60.let.

1.COMPACT POWDER

Kompaktní pudr s reliéfem krajky. Je dermatologicky testován a hodí se na normální až smíšenou pleť. Slibuje že sametově lehká textura s vitamínem E perfektně přilne k pleti a pleť zůstane perfektní po několik hodin. Můžete si vybrat hned z pěti odstínů.

Má zkušenost:
Tento pudr používám už delší čas. Právě kvůli jeho lehké textuře, která skvěle zafixje make-up a zároveň k pleti přilne naprosto přirozeně. Netrpím na akné, takže mi vyyhovuje lehkost a malá krycí schopnost pudru. Pudr, ale skvěle sjednotí barvu a tón pleti. Bohužel, jeho nevýhodou je, že nanešení budeš muset opakovat po méně jak 5 hodinách, jelikož se začne objevovat lesk pokožky. Jako menší nevýhodu bych také brala, že k pudru není přidána žádná houbička ani štěteček.
Cena: 89Kč

2.INVISIBLE FIXING POWDER

Jedná se o transparentní fixační pudr, který je hypoalergenní a dotekuodolný. Je vhodný pro všechny typy pleti a jelikož je transparentní, tak nezmění barvu vašeho make-upu.
Slibuje sametový vzhled pleti a zabraňuje mastném pocitu během dne. Součástí každého pudru je labutěnka s praktickým štětečkem pro jednoduchou a rychlou aplikaci.

Má zkušenost: Tento pudr jsem vyzkoušela poprvé a musím říci, že co slibuje, to také plní. Líbí se mi, že součástí balení je štěteček i houbička. Jediné, co mi příliš nevyhovje je, že pudr je v sypké formě.
Cena: 229Kč

Nejlepší seriály po náročných dnech.

20. srpna 2014 v 10:09 | Lotty Biondi
Prázdniny umí být někdy po celém dnu v práci i dost náročné. Já se proto s unavenýma nohama opřenýma o stěnu, nejraději uchyluji k hrnku se studeným kakaem a mím oblíbeným seriálům.


American Horror Story
Poster k filmu American Horror Story (TV seriál) Poster k filmu American Horror Story (TV seriál) Poster k filmu American Horror Story (TV seriál)
Hodnocení podle csfd: 84% 190.nejlepší seriál 44.nejoblíbenější seriál

Za mě nejlepší seriál. Jsem milovnice hororů a zároveň se ráda zasměju a perverznosti mi taky nevadí a přesně tohle seriál poskytuje. Je plný nečekaných situacích a téměř u každé scény si říkáte, tak tohle jsem vážně nečekala. Seriál má tři série, každá série má jiný příběh. Za nejlepší považuju první a třetí sérii.

První série vypráví o rodině která se nastěhuje do domu s děsivou až hrůznou minulostí to ovšem samozřejmě netuší. Každý kdo v domě zemře v něm zůstává zároveň uvězněn, takže dům je plný duší zemřelých s kterými se rodina postupně setkává. Nečekejte však něco typicky strašidelného, chvíly budete možná zhrození a vystrašení, ale vzápětí si pro vás připraví seriál záchvat smíchu.
Druhá série je z prostředí léčebny pro duševně choré, kde se provádí hrůzné pokusy na lidech. Tahle série se líbila jen málokomu. Já si myslím, že rozhodně stojí za schlédnutí, ale po první sérii vám bude připadat hodně slabá. Ke konci se však rozjede a druhá polovina série už vás rozhodně bude bavit.
Třetí série mě nadchla sice né tolik jako první, ale už zase měla to kouzlo. Plná nečekaného. Vypráví tentokrát o čarodějnicích v dospívajcím věku. Které se dostaly do sesterstva

Konec dospívání. Co tě čeká?

7. srpna 2014 v 23:23 | Lotty Biondi
Jsme mladí a neklidní, ale období dospívání máme již za sebou. Většina z nás studuje a bydlíme pod střechou našich milovaných maminek a tatínků. Měli bychom se však naučit, kdy už je čas na to se alespoň v něčem osamostatnit a nebýt neustále závislí.
http://photos-g.ak.instagram.com/hphotos-ak-xfa1/10570085_680334928728158_980223689_n.jpg
Peníze

Většina z nás má peníze od rodičů myslím, že je to logické studujeme, tudíž si nemůžeme ještě všechno platit sami.

Pokud ti už bylo ale 18let, řekla bych, že to trapné chození za rodiči jestli ti dají kapesné, by mělo skončit. Brigádu už si v tomhle věku najdeš bez problémově ať už jako prodavačka v obchodě s oblečením, hosteska nebo servírka. Pokud dále studuješ je jasné, že nejspíš školné a cestu do školy ti nadále budou proplácet rodiče, ale ty flašky vodky a vstupy na festivaly už by sis měla platit sama. Natož aby ti rodiče kupovali oblečení a kosmetiku. V tomhle věku se už musíš připravit na to, že brzy budeš žít bez rodičů a musíš se naučit hospodařit s penězi.

Hosteska, přivydělání z kterého bolí nohy!

26. listopadu 2013 v 12:04 | Lotty Biondi

Už si určitě zahlídla spoustu hostesek ať už rozdávající letáčky po obchodních centrech, prezentující nějaký výrobek na výstavách či rozdávají drinky na párty. Jde o dobrou brigádu při studiu
Chci dělat hostesku

Nabídky pro hostesky můžeš buď hledat přes agentury, kterých je v dnešní době až až. Další možností je, že budeš nabídky hledat ve skupinách na Facebooku, kde je taky každý den velký počet nabídek. Někdy nabídky píšou rovnou na webové stránce obchodu.

Nezapomínej, že pokud chceš dělat hostesku, musíš pečovat o svůj vzhled. Výrobci/prodejci chtějí abys, jejich produkt prezentovala a ne lidi zastrašovala. Rozhodně musíš umět mluvit s lidmi a příjemně vystupovat, další důležitou věcí je být spolehlivá a vždy dorazit přesně na čas.

Větší velikost než 38 jsi při práci hostesky dovolit nemůžeš. Na některé speciální akce se vyžaduje více než 170 cm, ale neboj se, není to u všech.

Peněžní ohodnocení

Tahle brigáda je dobrá v tom, že v mnoha případech dostaneš peníze hned po akci na ruku a většinou to bývají velmi hezké částky.

Co si pořídit

Pokud máš dohodnutou práci hostesky přes někoho. Nikdy přesně nevíš, zda už tam budeš mít oblečení přichystané, proto si pořiď vlastní černé lodičky (Ve většině případů budeš, muset stát několik hodin, tak si pořiď i černé baleríny abys to mohla střídat.) a černé společenské kalhoty, kterýma nikdy nikoho neurazíš.

Co se od tebe čeká

Milá, komunikativní, usměvavá, hezká, reprezentativní, spolehlivá.

Chceš být sympatická, tak na tohle zapomeň.

10. listopadu 2013 v 19:18 | Lotty Biondi
Je nás na světě spousta a je jasné, že všichni nemůžeme být stejní. Každý se nemůže líbit všem, ale jsou věci, které odradí většinu lidí.

1. Tohle je na tobě špatně
Ano, vím o tom, že se mi včera udělal pupínek a to, že mě na to několikrát za den někdo upozorní, mi opravdu není příjemné. Nemyslíš, že to ta dotyčná ví, pokud má pupínek přes celé čelo? Lidé, co mě neustále musí na něco, upozorňovat mě rozčilují a myslím, že nejsem jediná.

Představ si, jak by bylo tobě, kdyby tě někdo neustále pozoroval a opravoval. Nemyslím tím kamarádskou radu, že ta barva ti na kráse moc nepřidává, ale věčné komentování od lidí, kterým to prostě dělá dobře.
2. Bejt tebou udělám tohle
Věčné proč neuděláš tohle? Nechápu, že si to, necháš líbit a podobné. Myslím, že žádná nezná veškeré detaily ze života té druhé, a když sama nezažila podobnou situaci, tak si ani neumí představit, co by dělala. Věčné rady o tom, jak vést život od lidí, co si to neumí ani představit a nic podobného nezažili.
3. Já, já a jen já
Zkus se někdy poslouchat. Nezačíná každá tvá věta "já tohle, já tam to". Ano, není hřích vyprávět o sobě, ale nauč se naslouchat i ostatním a ne hodiny vyprávět o tom, co jsi dělala každých pět minut o víkendu a té druhé se ani nezeptat jak se měla.

Dělat au-pair, má i stinné stránky.

31. října 2013 v 21:03 | Lotty Biondi
Jak se nejlépe naučit jazyk. Přece si za ním dojet. Bohužel, jen málo z nás má možnost a finance na pobyty či studování v zahraničí.
Naštěstí existuje i možnost dělat v zahraničí au-pair. Au-pair je v podstatě o tom, že žiješ v zahraničí zadarmo u nějaké rodiny doma. Máš zadarmo jídlo a celkově jsi taková součást rodiny. Ty za to hlídáš děti, vodíš je do školy a děláš nějaké domácí práce. Za to dostáváš kapesné. Vše závisí na smlouvě a dohodě s rodinou. Jak se stát au-pair? Stačí se porozhlédnout po internetu už je spoustu agentur, které ti i umožní hovory přez skype s různýma rodinama.
Tady je například stránka kde si hledáš rodinu a rodiny au-pair. http://www.world-au-pair.com/

Některé holky si to nemůžou, vynachválit a na konci pobytu si s rodinou tykají a připadají si, jako součást rodiny.
Ale.
Některé si zažívají peklo. Narazila jsme na internetu na pár online deníčků au-pair. Opravdu jsme nevěřila do jakých rodin se můžete dostat.
Jedna dívka dělala au-pair ve švédsku, bohužel se dostala do rodiny, které žila v jakém si společenstvím podobnému sektě. Žily jakoby o pár let pozadu. Au-pair každý den musela vozit kolečka dříví a dělat klobásy. Když se jim pro ní nechtělo dojet, musela jít po tmě lesem a sněhem 7km. Děti měli právo na všechno a všechno muselo být po jejich. I když do dívky kopali, že měla obrovské modřiny. Hostmáma to kladla za vinnu jí. Nebo jí rodina poslala k nějaké kamarádce na víkend aby si odpočala. Ta kamarádka jí dávala od rána do noci všemožné ůkoli a druhý den na ní vyjela, že je hrozný člověk, že je nezdvořilá, že by se za sebe měla stydět a odvezla jí pryč. Nakonec z toho vyplynulo, že ona kamrádka je psychicky nemocná kvůli tomu, že jí opustil manžel.
Jeden z deníčků nalezneš zde http://placataplaneta.blogspot.se.

Tetování s rozmyslem!

27. října 2013 v 10:18 | Lotty Biondi
Při projíždění listopadové Top dívky jsme narazila na tetování hvězd. Ať už lávev od kečupu na kotníku (Jackson Rathbone) či potetovaných chodidel (Miley Cyrus) a celé ruce potetované holubičkama (Demi Lovato).

Sometimes you've gotta fall before you fly...
(zdroj: http://weheartit.com/entry/83719039/search?context_type=search&context_user=benkebarbara&query=Tattoo)
Tetování rozhodně není nic špatného a pokud si starší 16let a máš souhlas rodičů, můžeš si ho pořídit i ty. Nezapomínej, ale na to, že si tuhle ozdobičku budeš nosit do konce života. Lasery na odstranění tetování jsou velmi drahé a bolestivé.
Proto je nejlepší si své tetování, co nejlépe rozmyslet aby jsi pak nelitovala.

Uštvání za čin z dětské hlouposti - Kyberšikana

15. října 2013 v 21:30 | Lotty Biondi
Většina z nás někdy přesmýšlela o tom, že vyfotí svému klukovi lechtivější fotku. Některé z nás to dokonce udělaly a některé to neposlaly jen svému klukovi. Některé se vyfotily když jim bylo 13let jiné v 18letech, ale to nic nemění na tom. To jedna fotka může způsobit.
Kyberšikana už je neuvěřiteleně rozšířená záležitost a stačí tak málo, aby ses její obětí stala i ty. Bohužel i naštěstí jsou u nás měřítka nastavená trošku jinak než v cizině či například v Americe, kde je situace naprosto k pláči. Stačí jedna fotka k zmaření celého života.

Jako příklad bych uvedla Amandu Todd
Amandě bylo pouhýh 12let když na chatu potkala muže, který se vydával za jejího kamaráda. Věřila mu. Jednou jí přemluvil aby mu na webkameru ukázala prsa. Udělala to. Rok poté se jí ozval na Facebooku, znal její adresu, školu, přátelé. Nechápala, jak ji našel. Napsal jí, že pokavaď mu neudělá na webkameru erotickou show, rozešle fotku jejích prsou všem. Show neproběhla a on fotografii rozeslal a dokonce si založil na Facebooku její falešný profil, kde byli na profilové fotce její prsa.
(zdroj: thehackernews.com)

Neschovávej se pod peřinu a zabojuj s depresí!

5. září 2013 v 19:50 | Lotty Biondi
Připadáš si neschopná, ošklivá a ničím nezajímavá. Uvědom si, že to tak není a nezkaž si svoje nejlepší léta depresí. K čemu ti budou vzpomínky na to, jak ležíš rozcuchaná v posteli s hlavou pod polštářem a slzama na tváři. Každá z nás je něčím výjimečná, ale jen pokud tomu věří. Pokud si pořád nalháváš jak si hrozná, myslí si to i ostatní a tvoje fňukání taky zrovna všechny nebaví.

Zapomeň na hodiny breku proč nejsi hezká a radši si řekni, co přesně se ti na sobě nelíbí a proč. Když to budeš vědět, rovnou můžeš začít řešit, jak to vylepšit či změnit aby to, bylo podle tvých představ. Například máš hrozné akné? Tak si čisti pleť dvakrát denně a snaž se jí vyživovat a nezatěžovat tuhým make-upem. Používej pouze lehké tónovací krémy nebo make-up určený na pleť trpící akné.
Takže ať už tě trápí cokoliv na tvém vzhledu, uvědom si, že všechny máme nedostatky, ale když se je budem snažit napravit a brát je s nadhledem, vyhneme se návalům smutku.

Pomáhá, když si zároveň na sobě najdeš něco, co máš ráda. Co se ti libí. Když to najdeš máš už napůl vyhráno. Vždy když se budeš cítit hrozně ošklivá si vzpomen na to, co se ti na tobě líbí ať už to je cokoliv.

Nemusí tě však trápit jen vzhled, ale například i stydlivost. Líbí se ti nějaký kluk, ale si stydlivá a bojíš se ho oslovit. Vše se pořád dokola týká sebedůvěry, kterou získáš jen tím, že se budeš mít ráda a budeš se sama sobě líbit. Když si budeš věřit, tvé stydlivé já se pomalu vytratí, protože když si člověk věří nemá strach, co si o něm myslí ostatní natož z toho, že tě tvůj oslovený idol odmítne. Nezapomínej, že odmítnutí neznamená, že si ošklivá nebo nezajímavá. Jen to není ten, kterému jsi určená.

Takže přestaň se podceňovat a začni si věřit a uvidíš, že tvé okolí tě začne hned brát jinak a ty nebudeš muset trávit dny pláčem.

Ladybox červenec 2013 nás potěšil.

5. srpna 2013 v 8:43 | Lotty Biondi

Ladybox za červenec bych ohodnotila jako jeden z nejlepších boxů. Šlo o společnou edici Ladyboxu a Senzaboxu. Která měla název Just Married a s tím i malou obměnu vzhledu krabičky a loga.
Na tehle box jsme se těšila dokonce, tak že jsme si našla recenzi ještě dřív než mi přišel abych věděla co v něm najdu. O to víc jsme byla natěšenější.
A co jsem v boxu našla?

Vztah není jen o tom hezkém.

20. července 2013 v 16:12 | Lotty Biondi

Milujete se, už spolu jste nějaký ten pátek, ale najednou jako by, jste si vůbec nerozuměli. Rozčílí tě, jen když promluví a zároveň tě trápí, že to tak je. Nezoufej, špatné období neznamená konec lásky.
Vztah není jen o tom hezkém a každý kdo je v dlouhodobém vztahu ti potvrdí, že za tu dobu co spolu jsou, se chtěli už několikrát zabít. Křičíte, vyvádí, ale nezapomínej, nemyslíte to tak.

Trápí tě krátké nevzhledné řasy? Mám řešení.

20. února 2013 v 12:48 | Lotty Biondi

Prodloužení řas a na co si dát pozor


Máš na oku jen pár kraťoučkých řas, kterýma nikoho neokouzlíš ani s vrstvami řasenky? Tím pádem je to řešení přímo pro tebe.

Co pro tebe tato metoda obnáší?
Pokud opravdu stojíš o krásné dlouhé řasy, budeš muset investovat a rozhodně si nezahrávat s pochybnými podniky, které ti řasy nabízejí udělat za půl hodiny za 500Kč. Takové investice budeš spíše litovat. Radši si připlať a buď spokojená s výsledkem. Ve kvalitním salónu bude prodloužení řas stát cca 1500Kč (Podle druhu řas a počtu tvých řas) a může trvat od hodiny a půl až tři.

Druhy řas?
Jsou dva druhy, aby si každá našla to svoje.

Syntetické řasy
Jsou vhodnější pro dívky, které chtějí aby jejich řasy působili nalíčeně a hodně výrazně. Na jejich doplnění je vhodné docházet už po dvou týdnech.

Norkové řasy
Řasy jsou přirozené a nejde rozeznat rozdíl mezi vašima a prodlouženýma, neudělají příliš velký efekt. Řasy jsou skoro dvojnásobně dražší než syntetické a na jejich prodloužení se dochází po měsíci.

Jak prodloužení řas probíhá?
Řasy se očistí od mastnot. Jediné z čeho možná budeš, malinko nervózní je přelepení vlhčeným polštářkem spodních řas aby se nepletli. Pak oči zavřeš a otevřít je můžeš, až když je hotovo. Dokonce se prý stává, že některé zákaznice při prodlužování řas usínají.
V podstatě ti lepí řasu na řasu, takže si umíš představit, jak dlouho si počkáš. Když je hotovo polštářky se sloupnou a ty chvilku počkáš, až zaschne lepidlo a oči otevřeš, pak už jen můžeš obdivovat, jak jsou tvé řasy výrazné bez líčení.

Je i možnost prodloužení spodních řas, které se provádí pouze norkovými řasami.

Přestaň se snažit být nikým jiným, nauč se být sama sebou!

16. prosince 2012 v 19:05 | Lotty Biondi
Být sama sebou je pro někoho těžké
Vidíš holku a chceš být tak moc jako ona? Je krásná a úspěšná a ty své názory střídáš jak ponožky, jen abys jí byla co nejvíc podobná? Chceš stejné oblečení a říkáš všechny její fráze? Holka to není správně! Třeba si to neuvědomuješ, ale každopádně bys to měla změnit.

Ona je tak úžasná

Když se na ní podíváš nevidíš nic špatně, připadá ti dokonalá a cokoliv vysloví je naprosto správně. A ty se jen trapně koušeš do rtu závistí a přemýšlíš jak být jako ona. A jen jí do obličeje vpálíš, že to si rozhodně nemyslíš, ale za týden to budeš vyprávět jinak. Chceš být taky dobrá, ale cokoliv uděláš je tak hrozně trapné. Už to vzdáváš, ale proč? Chceš být jako někdo jiný? Vždyt to přece nejde!
Vždyt jde jen o to si věřit a nehrát si na nic.

Ladybox aneb moje první krabička (Pytlík) krásy

16. prosince 2012 v 13:33 | Lotty Biondi

Hned jak jsme o Ladyboxu četla na internetu, věděla jsem, že ho "potřebuju". Jediné co mě na tomhle prosincovém vydání zamrzelo bylo, že místo krabičky na kterou jsem se tak těšila, zvolili pytlík, který byl ke všemu krom kosmetiky plný sena od kterého bylo vše špinavé. Pytlík je ze 100% bavlny, ale stejnak jsem chtěla tu krabičku.

Chtěla jsem to vyfotit zabalené opravdu chtěla, ale já prostě ráda rozbaluju.

Pro ty co se s Ladyboxem ještě nesetkali. Je to krabička (Pytlík!) plný vzorečků a jednoho celého balení. Nikdo neví dopředu co v něm nalezne. Ladybox vychází každý měsíc a stojí včetně poštovného 299Kč. Za nějaký čas už bude možné si Ladybox i předplatit.



Abych řekla pravdu dopis jsem ani nedočetla, byl dlouhý a plný zbytečností, ale ocenila jsem hezký přehled o všech vzorcích co jsme v Ladyboxu mohli tento měsíc naleznout.
Tak přejdeme k výrobkům, které myslím tento měsíc dopadly moc dobře.

Vánoce ve znamení lásky, ne dárků!

12. prosince 2012 v 11:38 | Lotty Biondi
Vánoce čas lásky, ne dárků!

Nemusíš dostat dárek za několik tisíc, buď vděčná za svou rodinu a za Vánoce s ní.

Nedostanu dárky za tisíce!

Nezapomínej, že Vánoce nejsou jen o dárkách. A pokud nemáte moc peněz, není to chyba tvých rodičům. Věř, že oni se ti budou snažit udělat radost, nezklam je hloupými komentáři typu "to je všechno?". Upřímně řekni si, nebudeš mít lepší pocit, když dáš rodině nějaký pěkný dárek ty. I ta největší maličkost když je z lásky má největší cenu.
Každá holka si přeje hromadu věcí. Jak já sama sebe znám pořád něco chci. Ale nemusíš s tím pořád otravovat rodiče, zařiď si brigádu nebo si šetři kapesné.

Ještě nemám nakoupené dárky.

Už ani ne dva týdny a jsou vánoce a ty ještě pořád nemáš dárky. Nešil, ale nepodceňuj to. Co takhle víkend ve stylu nakupování dárků. Nekupuj zbytečně drahé dárky. Kup něco díky čemu na tebe ten člověk nezapomene, něco čím mu uděláš radost.

Balicí papír je taky podstatná věc nezapomínej. Vyber si ten nejlepší.

Nyní najdeš už opravdu každý, jaký si můžeš představit. Já miluju ty s hello kittynama a tenhle rok jsme si dokonce koupila dva. Takže ať už bude vzorovaný, lesklý nebo jednobarevný najdi si ten svůj.

Bojím se, že dárky ode mě se nebudou ostatním líbit.

Každý dárek udělá ostatním radost, ať už to bude cokoliv. Ty máš přece taky radost, i když dostaneš tu největší blbost. Pokavaď budeš dávat, dárky o kterých víš, že udělají radost, nemusíš mít strach.

Buď vděčná za své vánoce, každý takový štěstí nemá.

Než se rozbrečíš pod stromečkem, že jsi nedostala ten notebook, který si tak chtěla, ale dostala si jiný. Zamysli se nad tím, jestli se nechováš jak hloupá nána. Jsou děti, které si k Vánocům přejí vidět tátu, co jim umřel, lidi co si přejí, aby tu hnusnou nemoc porazili či aby vánoce měli vůbec s kým slavit a lidi kteří si ani nic přát nemůžou. Tak se nechovej jak rozmazlený fracek a radši dělej radost ostatním, kteří takové štěstí nemají.

Miluju svoje rodiče, protože jsme dostala mobil.

Ano takových statusů je o štědrý den na facebooku opravdu plno. Je jasný, že máš radost, ale připadá mi to hloupé a celkově jak ten status zní. To kdybys ho nedostala tak budeš své rodiče nenávidět? Trochu se nad tím pozastav, než to budeš všude cpát.

Takže užij si vánoce bez slz kvůli dárkům s úžasnou vánoční atmosférou s kily navíc kvůli tomu zatraceně dobrému cukroví a z radostí z toho jak ostatním uděláš radost.
S láskou a přáním krásných vánoc Lott :)*

Vidělas ho s jinou! Nebuď hloupá a řekni Táhni!

14. listopadu 2012 v 11:33 | Lotty Biondi
Otevři oči holka!
Udělal to jednou, udělá to znova.
Vztah je o důvěře. Nezapomínej na to.
Holky to už mají v povaze být naivní či hodně nedůvěřivé. Změň to a buď nad věcí.
Nehledej hned to nejhorší, ale nebuď hloupá. Jak bylo řečeno v sexu ve městě "byla chytrá dokavaď se nezamilovala"! Až většinou hrozně pozdě si uvědomíme jak jsme byly slepé a jak jednoduše jsme se nechali oblbnout. Jak zas nenaletět tomu sexy klukovi od vedle.

Příliš důvěry je příliš!

Poznala si bezva týpka a s ním si připadáš jako jediná na světě, ale neustále vidíš nehezké náznaky že zřejmě nejsi jediná. Nedělej, že se nic neděje. Promluv. Na rovinu se ho zeptej jak si váš vztah představuje a že o nic takového nestojíš. Proč ztrácet čas s týpkem co tě má jenom na sex nebo z nudy, když na tebe někde čeká někdo, kdo by si pro tebe ruce zlámal. Nebuď slepá a nech ho jít. Když jeho výmluvy a lži budeš pořád jako slepá nána hltat, budeš mu tak akorát pro smích.

Čeho je moc toho je moc! Nebuď naivní, ale ani né paranoidní!

Něco jiného je když tě nevěra či lež tvého kluka bije do očí a když ty za každým slovem hledáš podvod. Přílišná nedůvěra váš vztah moc neposílí ba naopak mezi vámi vznikne jedno velké černé místo. Vztah je o důvěře, ale když ti tvůj kluk vykládá že podprsenka tvojí kámošky se u něj v autě objevila náhodou. Je jasné že taková náhoda to zase nebyla. Zas když za každých 5 minut zpoždění budeš hledat nevěru moc velkou radost svému milému taky neuděláš. Všeho s mírou pamatuj!

Zahejbá! Zahejbá! Zahejbá!

Jasně ještě víc si to namlouvej. Víš že právě tímto přístupem nevěru do vašeho vztahu přineseš. Přítel z tebe nejistotu vycítí. A lidské psychika je zlo. Takže čím víc věřit tomu budeš tím dřív to příde. Takže se seber a ukaž mu že ty si ta nejlepší holka jakou může v noci v posteli mít. A nedovol aby ho někdy napadl opak.

Každá holka je krásná? Omyl!

6. září 2012 v 16:25 | Lotty Biondi
Otevři oči a uvědom si, že holka s mastnými vlasy opravdu není hezká. Chceš být sebevědomá a vědět o sobě, že si hezká. Začni se o sebe starat!

Nestačí sedět doma v koutě a brečet, že jsi ošklivá. Najdi to co je na tobě hezké a sloupni tu slupku.

Není na mě nic pěkného.

Kecáš! Každá holka na sobě najde něco co se jí líbí. Určitě i ty. Neboj se že budeš působit namyšleně, neříkáš přeci, že jsi nejhezčí na světě. Koukni se do zrcadla a ujasni si to. A nezapomeň, že srostlím obočím si moc sebevědomí nepřidáš.

Ostatní mi řikají, že jsme ošklivá.

Pokuď se ráno učešeš a večer ses umyla a neoblíkla sis hadry cos vytáhla z popelnice, nikdo nemůže říct, že jsi ošklivá. To mi věř! A nezapomeň se na tyhle lidi co nejvíc usmívat. Třeba potom konečně pochopí, že tě jejich názor nezajímá. Každej by se mě starat sám o sebe!

Nevím jak být pěkná?

Nedělej z toho žádnou vědu. Stačí trocha upnutého oblečení, hřeben, trocha make-upu, řasenka, lesk na rty a úsměv. A neřikej, že se necejtíš líp. K sebevědomí stačí trošku! A pokuď už si opravdu nevíš rady je tu pro tebe moje rubrika http://lottybiondi.blog.cz/1207/kazda-holka-je-sexy-a-jestli-si-to-o-sobe-nemyslis-je-to-zle !


Neztrácej naději a utři slzy!)

Neumíš vařit? Takhle to dokážeš!

20. srpna 2012 v 0:26 | Lotty Biondi
Nikdy neříkej nikdy! Snaha se taky cení a kdyžtak mu to vynahradíš v posteli.
Nemusíš trávit dlouhé hodiny u plotny. Já taky nejsem žádná kuchařinka a na vaření jsem vyloženě antitalent. Ale jak jsem dlouho nespala, napadlo mě, že mu ukuchtím. Jednoduše. Jen to nespálit.


Dárek k narozeninám, vánocům či svátku pro tvého miláčka. Ne, sex opravdu nestačí!

13. srpna 2012 v 12:38 | Lotty Biondi
Tvůj kluk má narozeniny a ty prostě ne a ne přijít na to co mu dát?
Přemýšlej!

Jsme spolu krátce

Pokud se svým klukem chodíš teprve krátkou dobu, nedávej mu hned veledary a zapřemýšlej, zda se někdy nezmínil nad tím co má rád. Když ten můj měl narozeniny, byly jsme spolu asi měsíc a půl a já mu koupila jeho oblíbenou značku vodky. Vodku jsem vytáhla na jeho oslavě, když už nebylo co pít. V tu chvilku jsem byla, jeho vysněná holka. Takže věř, že stačí maličkost.

Nemám moc peněz

Nemusíš za něj utrácet tisíce. Namaluj mu obrázek podle vaší fotky a zarámuj mu ho. Udělá mu to mnohem větší radost než špatně vybraný triko za tisícovku. Neumíš malovat? Tak co mu třeba nafotit fotky a nahrát mu je na Dvdíčko. Nemusíš platit profesionálního fotografa, je spoustu fotografů, co fotí pro zábavu a fotky vypadají kvalitně.

Nemám nápad

Opravdu tě nic nenapadá? Tuhle krizi jsme měla, když měl svátek, ale vyřešila jsme to. Koupila jsem mu gram hulení, dala do zlatého dárkového sáčku a bylo to. Myslím, že nic lepšího jsem vymyslet nemohla.
Tak a teď ty. Co tvůj kluk dělá ve volném čase? Hraje nějaký sport? Myslím, že nejde na něco nepřijít.

Bojím se, že se mu to nebude líbit

Věř že jestli tě miluje, tak se mu to líbit bude a jestli ne, tak se to ty stejně nedozvíš :D. Každopádně už spolu nějaký ten čas trávíte, tak ho musíš znát a vědět co se mu líbí. A na strach zapomeň.

Holky mi poradily, že

Kámošky ti poradily, ať si koupíš sexy prádélko a uděláš mu hezkej večer se vším všudy a ke všemu v podstatě koupíš něco sobě. Tudy cesta nevede. To je, jako kdyby si tvůj kluk k tvým narozeninám koupil auto a tebe v něm svezl. Asi bys taky neměla moc velkou radost.

Takže hlavu vzhůru a udělej svému miláčkovi radost. A můžeš se těšit, co dostaneš ty. Lotty)*

Kluci umějíí být lepší kámošky a to nemyslím v posteli.

2. srpna 2012 v 11:28 | Lotty Biodni
Když jsem byla menší, byla jsem spíš ten holčičkovský typ. Měla jsem nejlepší kámošku a spoustu dalších kámošek. S některýma jsme se bavily o hubnutí s dalšíma o vlasech. Avšak čím jsem byla starší, bylo víc klučičích kamarádu, který teď jasně převládají.

Nauč se říct NE! Nebudu to polykat!

31. července 2012 v 17:20 | Lotty Biondi
Buď sama sobě nejcenějším majetkem a nenech se do ničeho nutit.
I když svého kluka nejvíc miluješ. Nedělej věci co se ti nelíbí i když on si je žádá.
U8q6f3qhha8_large

Nejde jen o tvého kluka. To samé tvé kámošky. Pořád po tobě něco chtějí, ale ty máš strach, že se urazí, když řekneš ne? Řekni to! Jestli se urazí, uvidíš, že to v podstatě nebyla taková kámoška, za jakou si jí měla. Nenech se využívat.
Holky jsou od přírody závistivé. Díky, za kámoše!
Poslední rok skoro pořád mezi kluka a jsem za to vděčná.


Takže nebojte se říkat NE! Lott)


(stažený obrázek zdroj www.weheartit.com)

Poslouchej! nejsi tu sama

30. července 2012 v 14:10 | Lotty Biondi
Jdeš na kafčo s kámoškou. Povídáš, povídáš. Dorazíš domů, koukneš se na facebook a zjistíš, že se tam o ní dozvíš víc věcí než za tu hodinku a půl v kavárně. To není správně!

Nauč se naslouchat.
A buď dobrou kamarádkou.
Jsou dny, kdy se prostě potřebuješ vypovídat, ale nezapomeň, že takové dny mají i ostatní. Nemluv pořád jen o sobě a poslouchej. Třeba až když začneš naslouchat, pochopíš, že tvou kámošku něco trápí a budeš jí moct pomoci.
Od toho tu jsou přeci přátele, aby se vzájemně poslouchali a naslouchali si.
Sama určitě víš jak ti je, když tě něco trápí a kámoška tě ani nepustí ke slovu, protože vypráví o své úžasném životě.

Nechovej se k ostatním tak, jak nechceš, aby se oni chovali k tobě.
 
Naslouchat bys neměla jen kámoškám. Nezapomeň na svou rodinu a lidé ve svém okolí, na kterých ti záleží. Uvidíš, že až budeš potřebovat ty, budeš se mít na koho obrátit.

Poslouchej. Lott)

Udělej své sny skutečností.

29. července 2012 v 16:53 | Lotty Biondi
Máš svůj sen a chceš ho dosáhnout? Nemluv o tom, ale snaž se!
Zamysli se a řekni si, co v životě nejvíc chceš?

314857_344921192249845_787350177_n_large
Chceš být zvěrolékařkou, modelkou, zpěvačkou, chceš hrát ve filmu nebo vlastnit hotel?
Lidi si přejí různé věci, ale nestačí si je přát. Jak se říká, nic není zadarmo. Takže jestli chceš, dosáhnout svého snu zvedni zadek ze židle a snaž se!

Vztah bez sexu ?Nikdy!

21. května 2012 v 10:54 | Lotty Biondi
Poznáš kluka. Je sexy a víš, že bude chtít sex.
Začnete spolu chodit, jak dlouho myslíš, že bude čekat?
Ano, je rozkošné, když si panna a kluk si na tebe počká rok. Avšak pokud už jste oba sex měli, opravdu si myslíš, že je nutné čekat půl roku?
Jasné nedávej mu hned na první schůzce, jak laciná holka, ale přece jen věčné oddalování ho spíše odradí.
Zeptej se sama sebe, pokud bereš sex jako součást života. Jak dlouho bys čekala ty?
Nenechej se nutit, ale zamysli se nad tím.
Sex není žádná nemoc, ale činnost, která nás zbavuje depresí a dělá nám zatraceně dobře. Navíc spalujeme, spousty kalorií což rozhodně není k zahození. Takže zbytečně nečekej rok, když stačí měsíc, abys ho nabudila. Věř, že i ten měsíc pro něj bude dost těžká zkouška.
Takže zahoď ostych a užívej sexu.

Muffinky z trávy podle Káji!

9. března 2012 v 16:24 | Lotty Biondi
Už jsem se tu o nich zmínila. Pekla jsem je na valentýna pro toho mého milovaného. Stav po nich jsem měla dost zmatený. No pusťme se do pečení z konopí.
Jelikož nejsem typ domácí hospodyňky za plotnou a jsem schopná spálit i vodu. Muffiny z pytlíku od dr.Ektra byli jasnou volbou.
Jedno balení stačí na 10-12 muffinů. Použila jsem 4 gramy konopí.
Jak jsem začala:
4g trávy jsem si nastříhala na drobno, jako když chcete balit špeka. Trávu jsem vařila 3 minuty v 250 ml vody. Poté jsem přikryla hrnec pokličkou a nechala vychladnout. Necedíme! Při dělání muffinů jsem místo vody přidala vývar z konopí (nepřeceděný). V dělání muffinů pokračujete podle zadní strany krabice.
Chuť muffinů velmi dobrá. Účinek velmi silný. Vůně úžasná.
Takže dobrou chuť a hodně zmaštěnej večer přeje Lotty))
 
 

Reklama