Argomento della settimana

Nezapomeň zabalit litrovou finskou a moje oblíbený tanga!

3. ledna 2013 v 22:23 | Lotty Biondi
No samozřejmě bych si sebou vzala mého idolmana!
Pár vodek a rumíčků (na dlouhé večery) a taky noťas.
Rozhodně bych nezapomněla zabalit kosmetickou tašku a předpokládám, že by tam bylo horko, tak bych zajela nakupovat plavečky!)) (Už chci nakupovat!!)
Možná by to chtělo trošku paliček, pro rozesmátí našich hlaviček. Nezapomněla bych na olej na vlasy! a krém na opalování.
Už chci bejt opálená! Klidně bych si nákopu dovču dala) Lepší než ta zima zasr...!!

S láskou Lott)

Já a jenom já!) A lhát nebudu!

16. listopadu 2012 v 18:41 | Lotty Biondi
♪♪Ty chceš byť ak on alebo on,
ja ostávam ja, nemám v pláne sa na nič hrať. O óu.
Ty chceš byť jak ten alebo ten,
ja ostávam ja, nemám v pláne sa na nič hrať. O óu.

Ty sa chceš podobať na nich,
ja ostávam ja, nemám v pláne sa na nič hrať. O óu.
Prevleky, pičovinky, masky,
ja ostávam ja, nemám v pláne sa na nič hrať. O óu.♪♪
Stejně milujem Delika!
Jsem taková jaké jsem bez potřeby si na něco hrát, bez potřeby se starat o ostatní. Miluji sama sebe a svého přítele, mojí rodinu a kór mojí malou sestřičku a mamku co mě vždycky vyslechne. :)
Miluju sex a kór s mím přítelem! A rozesměje mě i ta největší blbost. Chovám se jako malá a dělám blbosti, protože nemám potřebu si v 17 hrát na dospělou, ale kdybych chtěla zvládla bych to.
Nikdy bych se nenechala někým přemluvit k něčemu co bych sama nechtěla. A alkohol a párty to je prostě moje!

To je moje město, můj kluk a na tu flašku už vůbec nešahej!

14. října 2012 v 23:22 | Lotty Biondi
Od pondělí jsem byla pryč. Tolik se mi stýskalo. Londýn byl krásnej, ale nebyl tak skvělej abych se nechtěla vrátit domů a italové volajcí do našeho hotelového pokoje se s tim mim úžasnym rozhodně nedali srovnávat.
Byl to poznávací školní pobyt, ale já jela spíše jen kvůli pátečním nákupům. Primark áách :)
Nejsem typka, co kouká na obrazy a usmívá se u toho. Ale to město mě stejně něčím okouzlilo.
A kdo se pořádně podívá zjistí, že jsou tam téměř všichni hubení. Za celích 5 dní jsem tam viděla jen 4 tlustý lidi.

Jediné co na pobytu bylo hrozné byla 20ti hodinová cesta autobusem. Vrátila jsem se včera asi ve 14:30 a večer jela na párty do moji stejně milovaný Prahy. Skončily jsme na bytě u kámoše a neměli jsme jak se dostat home, ale zvládli jsme to.

Chci léto! Zařiďte to volečci. S láskou Lott :*

Je mi jedno, že

26. září 2012 v 11:50 | Lotty Biondi

utekly, sex se podepsal na určitých částech těla. Po týdnu s antibiotiky a lenošení jsem sem opět přijela. A víš co je mi to u nohy!
Protože ho miluju! tenhle víkend byl krásnej a plnejch neovladatelnejch stavů! jsem hrozně štastná!

Tenhle víkend byl vináč.
A první pouť mojí malé sestřičky!

Večery byly ve znamení alkoholu, který nám zbyl před prohibicí! Hej!
Byl s úžasnýma lidma.
V pátek večer mě zlomila má nevolnost a šli jsme spát v 5. Domů jsme přijela v 10 ráno a spala až do 19. Skočila do vany a v sobotu odzačátku.
Se Simonkou na atrakci! Časem dodám naše video, ale stejnak to vypadá všechno stejně!

S láskou Lott:)

Hej! nejsi ty geniální?

30. července 2012 v 13:51 | Lotty Biondi
"vyhraněný talent určitým způsobem vyřazuje génia mimo okolní komunitu"
Genialita?Víc než talent.
Já si třeba přídu geniální, když dokážu nespálit jídlo.No co.
Nemusíme brát ten pojem, tak vážně.

Kdy nebo proč si přídete geniální vy?

Každý měsíc = debilní krámy!

25. července 2012 v 8:51 | Lotty Biondi
Vždycky si říkáme ach jo už mám jen tři prášky, avšak když se bojíme zda nejsme v jináči v hlavě pořád křičíme ať už to dostanu a počítáme každou minutu co máme zpoždění.
Jak si dny plné krve a bolestí břicha vylepšit? Nejlepší je podle mě hupsnout do postele, příteli říct ať si ho vyhoní a vy si pustíte nákej pěknej film.Celej den válení kdo by ho nebral, když si ho o prázdniny můžem dovolit.
A zapomeň na stoupání na váhu!Akorád tě to vyděsí.Při menstruaci můžeš vážit až o 2kg víc!
Pokud máš opravdu silné bolesti nahřejvej podbřišek a zkus klidně lehké cviky.Nejlepší stejně bude spánek, který ti dodá sílu.

Takže připravme tampóny a nastahujme filmy!
S láskou Lott)


Jedna domácí nemusím být pořád zmalovaná běhna!;)

Můj bratranec je sexy.

21. května 2012 v 10:44 | Lotty Biondi
No a co.
Je to dávno a byla jsem opilá. A naše rodina se prostě nezapře, takže se rozhodně nedá říct, že by krásu nepobral. Nehledě na tu jeho pěknou bundu. Nejsem žádná nevhodně uvažující holka. Ale když se trochu napijete, tak na sebe pitomosti nedají dlouho čekat.
A co? Že je to bratranec. Byl to jen polibek. A oba jsme byli tak opilí, že ani nevíme, jak to začalo, ale rozhodně se za to nestydím. I když se to stalo dvakrát.
V životě musíme dělat všechno, co se nemá!

Kája to posrala!

31. března 2012 v 20:04 | Lotty Biondi
Zase jsme to posrala.
Tolik mi chybělo kalení. Ale ne tak abych ublížila jemu. Díky mě jsme strávily včerejší noc a dnešní den v slzách. Jak řekl, on bylo to poprvé a naposled. Vím, že jsem si to zasloužila, ale ty slova co padla, z jeho úst během dnešního dne tolik bolela. Vždyť já si nic nepamatuju. Jen povídání. Lehký dotek úst. Myšlenku nahoď, výraz ne to nejde. Jeho ruku na mé tváři odtrhávajíc mě. Jeden okamžik pár těžko poskládaných vzpomínek a čistota našeho vztahu je poskvrněna. Jsem špatná.
Ani panák tequily, kterej jsem po vypití hned běžela vyblejt. Nebyl tak hnusnej jako dnešní ráno. Přitom ten večer začínal tak hezky a nevinně.
A kalení? Už asi jenom ve dvou. Prý už nikdy nikam nepůjde.

Tohle je můj svět, tak na mě nečum!

20. března 2012 v 16:00 | Lotty Biondi
Toto je môj svet,
tak nehovor mi ako mám žiť,
ja si žijem podľa seba,
brácho tak to má byť.
Sústredim sa hlavne na seba
a na svoju riť,
preto najviac čakám od seba
a nesnažím sa skryť.

Můj svět je plnej Martina, kamarádů, alkoholu, vlasů a želv. Ale hlavně je plný Káji! Ještě příští týden a sbohem intru! Vítej, můj světe.
V mém světě neprodávají růžové brýle a dávky naivity. Můj svět preferuje upřímnost!
Áá vůbec se nemůžu soustředit. To sluníčko mi tolik chybělo. Konečně je aspoň maličko krásně.
Co se světem jménem blog? Můj blog. Je docela pozastavený ani tolik nepíšu jako dřív. Každopádně každý kdo sem chodí a najde tu něco, co se hodí nebo co mu vyvolá úsměv na tváři, tak jsem ráda. Lidé co asi mají radost z hnusných komentářů, ať si to ještě víc užívají aspoň se mám pak nad čím pousmát já. Jinak blog se třeba jednou začne maličko rozvíjet, ale abych řekla pravdu blog je spíš můj deník na zahnání nudnejch chvil a rozhodně nepatří do mých priorit. To se radši zníčím s lahví vodky nebo prožiju krásnej den s ním nebo s dalšíma co mám ráda. Takže nečekejte, že se budu snažit mít "blogweb".

She's broken.

29. února 2012 v 19:41 | Lotty Biondi
Musela jsem se postavit pravdě čelem. Zase pozdě, jak já to umím.
Sakra kdy už mi dojde, to jak si nevážím toho, co mám.
A teprve když cítím, jak mi to uniká mezi prsty. Zjistím, co to pro mě znamená.
Ráno když jsem se podívala do zrcadla, byla jsem zdevastovaná. Jak vyschlí jablko. Po pár dní zvracení a nevolnosti vážím 51kg. Ano, věřím, že jojo efekt brzo dorazí, ale já přes tu největší vyčerpanost ráno u toho zrcadla. Zažívala ty nejhezčí pocity. Přišla jsem si tak lehká a prázdná. Až je to lehce zvrácený.
Zrcadla. Říkají pravdu nebo nás pouze klamou. Některá rozšiřují, některá nás dělají štíhlejšími. Ale ať už koukáme do jakéhokoliv zrcadla, stejně usoudíme, že jsme hezčí v odrazu ve skle, která nás nezachytí, tak podrobně abychom viděli každej pupínek.
Krásný okamžiky, krásnej večer.
Já si jdu užívat ležení v posteli a drum a bass.
S láskou Lott ;)

Nemáš sílu a přece jen vstaneš..

30. ledna 2012 v 17:50 | Lotty Biondi
Kdy jsem se cítila zoufalá, když jsem si pořád rozřezávala zápěstí a věděla jsem, že to nic neřeší. Když jsem se ráno po noci plné alkoholu probudila a uvědomila jsem si, s jak nechutným klukem sem málem spala.. Když jsem u sebe doma měla hromadu neznámejch lidí a neměla jsem žádný respekt a nedokázala jsem je vyhodit.. Když jsem si nechala ostříhat konečky a kadeřnice mi ustříhala 10cm. Když máma přišla na to, že jsme se sebepoškozovala. Když jsem poslouchala lži mého kluka. Když jsme přišla o nejlepší kamarádku..
Tumblr_lxebe3vzg91qi1klno1_500_large
Zoufalství má mnoho tváří, ale vždycky nehorázně bolí. Ale i když jsou to zážitky nemilé, vždycky si z nich vezmeme něco dobrého, ponaučíte se. Zjistíte, co jste udělali špatně. Kde byla vlastně chyba. Když se zamyslím nad těma věcmi, co jsem tu psala. Řezání? Dalo mi to něco? jen jizvy na zápěstí a hádky s rodiči. Skoro sex s nechutný klukem? Ano, od té doby jsem si určila svoje hranice a nikdy je více nepřekročila. Privát? Ano, už vím, že pozvánka na Facebooku nebyl dobrý nápad. Konečky od kadeřnice? Vybrat si jinou kadeřnici a jasně jí zdůraznit že to chci jen o půl cm! Lži mého kluka? Nic milého, ale aspoň mě to donutilo si s ním o tom vážně promluvit a od té doby poznám, kdy lže. Přijít o nejlepší kamarádku? To je to nejčerstvější a to co nejvíc bolí a i když vím, že by to nebylo jako dřív stále tu byla. Ted tu už není.
Takže přece jen zlé situace mají i světlé stránky. Tak ty naše malé zoufalé okamžiky zvládejme s úsměvem, i když něco se prostě nedá.

Tvář měla jako anděl , ale její úmysly byly nečestné

17. ledna 2012 v 10:13 | Lotty Biondi
Myslím že spoutu lidí by nevěřilo tomu co se mi honí hlavou , když se na mě podívá..Protože jsem taková maličká a miloučká a né že ne.Když si ale uvědomíte že tentokrát , jste žádné zlé umysly neměly a kvůli slovům holky ,která už druhej rok jen lže společensky trpíte.Je to nefér.
Jsem společenská až moc občas , miluju mluvení a když teď nemůžu nikomu vyprávět jsem z toho dost v rozpoložení.Avšak jsem příliš paličatá an to abych se snížila a vysvětlila jim , že nejméně důvěry hodnému člověku věřit je opravdu hloupé ,protože i když takový člověk odpřísáhne že pomlouvat už nebude , tak to pořád dělá.Proč? asi si to už ani neuvědomuje asi za to může únava z nočního sexu po telefonu , kterej jí podle toho co říkala očividně moc nejde.Ale to by stačilo nechci mít tak špinavej a vyfetlej blog jako je ona.
379858_267560866636646_150516628341071_768536_1009912931_n_large
Nevinná.Hrozně hezký slovo , tak ráda bych tvrdila že jsem taky taková , ale nejsem.Udělala jsem spousty špatnejch věcí až příliškrát jsem se opilá válela v příkopu a sex prostě miluju.Takže nevinná jsem bejvávala a není to zas tak dávno.
Užívejte nevinnosti dokud můžete.

S pozdravem Lotty :))

Pomsta , náš malí hřích.

10. ledna 2012 v 16:15 | Lotty Biondi
Zatím co já , jsme se ve svém rozpačitém živůtku pokaždé někomu pomstila i když vím , že stačilo se usmát a vše přehlédnout , chtěla jsem mít ten pocit "áá užij si to i ty".Lidi které mé pomsty zastihly lituji a zároveň lituju sebe , protože mě nenapadlo být lepší a přehlédnout jejich maličkosti a to co mi udělali.Kluk co mě podvedl skončil s rozbitou pusou , protože jsem napsala klukovi , co chodil s tou holkou s kterou mě ten borec povedl.A já měla radost , že aspon z kousku věděl , jak to bolelo mě a jak sem večer na rozlučce opilá , kamarádovi brečela.Ale možná to nemuselo být , možná jsem to měla brát s nadhledem.Jako můj kamarád(s kterým jsme kámošky!) , kterej bere s nadhledem snad všechno.Obdivuju ten jeho štít , díky němu mu nikdo neublíží.Proč já ho nemám?Protože mám Martina!!
Pomsta nás potěší ale potěší nás i ten fakt že jsem stejná¨í jako ti co začali?Buďme lepší a nemstěme se!
Tumblr_lx2x1ejcjv1qgehw1o1_500_large

Vaše občas nechtěně pomstichtivá Lotty.

Cesta za lepším životem ? kudy prosím ?

4. ledna 2012 v 15:30 | Lotty Biondi
Existuje lepší život ? Mám se dobře , nemůžu říct že ne. Ale je spousta věcí , co mi tolik níčí můj štít necitlivosti , avšak některé věci jsou mi upřímě jedno.V hodně ohledech jsem dost sobecká a kór když se jedná o to , jestli jsem někomu neublížila či jestli mě někdo pomlouvá , takovýma věcma už vůbec nehodlám ztrácet čas.Je začátek novýho roku a pokud bych měla hledat cestu za lepším životem v tomhle roce asi bych jí měla hledat v učebnicích , jenže asi nejsem sama , co dá přednost být s tím koho máme rádi nebo posedávání u FB.
Tumblr_licm8ob8v81qcriuao1_500_large
Lepší život? Ještě před půl rokem bych řekla , že bych byla nejštastnější kdybych neměla city.Kdyby mi nemohl nikdo ublížit.Teď mám jeho , ale ztratila jsem osobu ,která tu pro mě byla celičký život s kterou jsem zažila snad všechno.A lepší život bez ní asi těžko bude.Takže nezbude než hledat průměrný život s ním.Chybí mi.A i když jsem jí posledních pár měsíců viděla málo počítala jsem s ní.Pořád byla mou součástí.Neumím si představit že už tu nebude.

Ze včéra ubulená Lotty.

Polibek pod jmelím , téměř zapomenutá tradice.

27. prosince 2011 v 21:42 | Lotty Biondi
Ano , tradice polibku pod jmelím .Nevím jak vy , ale já na ní uplně zapomněla.Avšak jmelí mám v rohu okna pověšené , ale jen se na něj práší.Koukala jsem , že poslední dobou jsme pořádně nepsala.A jmelí vám možná dokáže trochu přiblížit jak si teď připadám.Je samo a neví co bude dál.To já taky nevím , včerejší den byl jako ten osudový tenkrát .Když mi lhal a nechal mě čekat.Zase to tu bylo , když dnes ránno se objevil ve dvěřích a po pár desítkách minut sezení v mém pokoji , tu byla zas ,ta otázka.Mám odejít? Horší otázku mi snad nikdy nikdo nepoložil.Brečeli jsme jak dvě želvy.Řekla jsem si už nikdy více.Můj první vážnej vztah mejch prvních 4 měsíce a 22 dní věrnosti.Možná nejsem ideální a občas vyvádím a on se občas zachová jak idiot a lže mi , ale přesto aspoň doufám se milujeme.A tu pusu pod jmelím si zítra určitě dáme.

5249917118_7a8a36e400_z_large
Tak krásně prožijte zbytek svátků.S nohama u spícího přítele Lott.

Pravopisné chyby , naše malé omyly.

12. prosince 2011 v 17:10 | Lotty Biondi
Nikdy žádnou chybu neomluvíme tím že řekneme že lidé dělají chyby.Avšak podle statistik člověk udělá 2-5 chyb za hodinu.Jestli to je pravda vám říct nemůžu slyšela jsme to na motivačním CD mích rodičů.Ano opravdu někdo poslouchá blbosti co vykládá náký člověk a má vás to motivovat.Naštěstí to moji rodiče stahují a neutrácejí az to tisíce.Chcete říct co na takovém motivačním CD ten člověk říká.No třeba že nesmíte řešit minulost a to proč vám někdo před 10 lety řekl že ste kráva.Nebo tam taky říkal něco o házení bonbónů do hoven a pak jsme raději přestala poslouchat.Na tohle jsem asi ještě moc malá.
378659_257969084263773_100001520496972_752158_2116229191_n_large
Pravopisné chyby?Pokud čtete moje články určitě jich najdete hrůzné množství nejsem ten typ co napíše článek a pak ho celej opraví.Prostě jenom píšu.
Když jsme u těch chyb.V mém disco příběhu jsem jich udělala hned několik.Přijít domů opilá když je vám čerstvě 15 neni moc dobrý , nebo pozvat si domů na privát 15 lidí a když opilá začnete trochu vnímat zjistit že jich tam máte okolo 60 a že z nich znáte jen 20 a všechno kolem vás je zníčený taky nebyl moc dobrej nápad.Vyspat se s největšim děvkařem nebyl moc dobrej nápad.Ani být opilá tak že si ani nepamatujete s kým ste co měli taky není dobrej nápad.Nebo být opilá tak že jste začali vnímat a stáli jste někde ani nevim kde bez kalhot a vedle vás největší fetka z vašeho města se vás ptá polykáš prášky?taky neni dobrá věc.No u mě oplost prostě nikdy nebyl dobrej nápad.Opsat v devátý třídě celej pololetní test taky nebyl dobrej nápad a kór kvůli té hrozící 2 schování.Koukám že moje nápady nebejvaj moc dobrý.Ale to jsme prostě já naflákám tolik chyb , ale aspoň se mám z čeho poučit.
Jedinej můj dobrej nápad byl říct konec mému opileckému životu a pověsti lehké holky a začít chodit s ním.Tomu se říká dobrej nápad.

Tak dělejte chyby bručci a poučte se.Lotty.

Sundavám masku a uznávám make up toho hodně zakryje.

5. prosince 2011 v 10:15 | Lotty Biondi
166632_1803122275793_1171940688_2106617_4806628_n_large
Každá ráno vstanu a jdu se vyčůrat.Potom jsi vyčistím zoubky a opláchnu obličej.Občas si dám raní studenou spršku proti celulitídě(opravdu to pomáhá!).Pak vezmu do ruky tu užasnou věc co dělá tolik idí o tolik krásnější.Make-up.Nevím možná si to jen namlouváme že jsme hezčí s tim krémem s pleťovou barvou kterým zakryjem každičký nedostatek naší né vždy bezchybné pleti.le víte co můj přítel tuhle zázračnou tubičku s náplňí krásy.Nesnáší.Dokonce mě poprosil ať se nemaluju když jsme spolu doma.Když jse to tak vezme je to hrozně milí a krásný , ale já se s mou maskou zykrývajcí nedostatky prostě cejtim líp.

Dnes namaskovaná Lotty :)

Lidé s knížek s vzhledem kterým jim přidělíme.

24. listopadu 2011 v 16:42 | Lotty Biondi
Moje nejvíc oblíbená knižní postava.Těžko říct knižní postavy jsou jako holky co vídáme ve filmech a vypadají tak dokonale i když ve skutečnosti nejsou ani zdaleka tak dokonalé.V tom má ta knižní dotyčná mnohem větší výhody , protože ona vypadá tak jak si jí přestavuju takže je vždycky krásná , vyhublá s dlouhýma vlasama.Co vlastně já čtu.Čtu příběhy holek co prošli anorexií.To jaké to bylo když jim skrs kůži na tvářích prosvítali zuby , to když ji po celém těle narostlo bílé chmíří , protože příjmali velmi malé množství kalorií v zimě.Když neuspěli s řadě léčebnách a všichni to s nimi začali vzdávat když se dostali do blázince a věděli že tam rozhodně nepatří.dyž v botách schovávali aspon tabletku projímadla aby věděli že mají and sebou kontrolu.
Ano , přesně o takovejch holkách já čtu a přesně ony jsou mojí oblíbenou knižní postavou.Proč?protože je obdivuji obdivuji tu jejich silnou vůli to co dokázali dokázali být štíhlé.Být takové jaké bych si přála být i já.Jsem blázen?Ne já chchi být jenom štíhlá a je mi ejdno zda se o to budu snažit rok nebo 5 let ale vím že jednou to dokážu a budu já tou co jí z prázného talíře.Děkuju mím knižním oblíbencům že mi tolik pomáhají a ženou mě kupředu.

Lehce oddaná snění Lotty.
Tumblr_lu42o23d4f1qhvg9ro1_500_large

Občas se to obrátí.Na tu lepší stranu.

3. listopadu 2011 v 18:40 | Lotty Biondi
Najednou se vše obrátilo a ty chvíle stresu když jsem si večer všimla toho že mám obě ponožky naruby jsou pryč.Snažím se uklidnit a na vše koukat ze všech stran a nedělat urychlené závěry.Lidé v mém okolí mi v tom dost silně pomáhají.Najednou už nemám pochybnosti že by mě nemiloval tolik a on mi zas začal mít obavy když jsme mu neodepsala na dvě smsky že se něco děje.Všechno se nák obrací ale vím že láska k němu se nerozpustí.Vím že moje nejlepší kamarádka tu je i když spolu nejsme že spolu vždycky bude mít to naše pouto i když jsme na sebe poslední dobou dost zuřivé.Miluju jí a jeho oni jsou můj svět a občas mé ponožky naruby.
Ve škole propadám každý test pokazím a s mou docházkou to také není nák slavné takže si myslím že tenhle rok pro mě bude dosti náročný.Naštěstí je tu tolik hezkejch věcí že na to zapomínám.
Včera se moje spolubydlící má kamarádka nebo jinak řečeno spolužačka či roční známá rozešla se svím přítelem.Myslím že mě to vzalo víc než jí.Ona se tak držela obdivovala jsme to jelikož já bych nabrečela nejmín 4 kýble.

227535_144480825624463_138351566237389_298176_6944290_n_large

Prší kapky plné smutku.

26. října 2011 v 14:28 | Lotty Biondi
Dnešní táma týdne je velmi výstižné zrovna koukám z okna kde leje bez přestání.Neni to nic užasného kór když jsme chtěla jít pít.
Deprimující počasí nám zrovna dvakrát náladu nerozjasní , což bych zrovna dneska potřřebovala.Potřebovala bych něco či někoho komu bych se vypovídala ale zbyl mi už asi jen tenhle blog.Mám v hlavě pěknej bordel a jsem tak smutná z toho jak to všechno je.Z chování lidí.Proč jsme všichni tak zlíí.Proč jsou tak zlí lidé v našem okolí.Proč jsme tak zlá já.Áá to mám dneska zas náladu už mám opravdu potřebu dát si pořádnýho panáka.Proč to ten déšt tak kazí..
Tumblr_low75pulto1r04l7ro1_500_large_large

Druhý svět , druhá šance.

17. října 2011 v 18:10 | Lotty Biondi
Vždycky když jsem byla maličká přemýšlela jsem o tom že vesmír přece nemůže být nekonečný že všechno přece někde musí končit.Ale kdyby ne tak určitě musí být ještě spousty slunečních soustav a v každé jedna planetka na který žijou lidé jako my nebo snad ne?No to je jedno jen má dětská úvaha.
Tumblr_lt49y40ueu1r0nu6qo1_500_large
Drůhý svět pod tímhle tématem se mi jako první vybavilo to co bude až umřu.Někdo se třeba bojí smrti, ale já věřím že až umřu tak půjdu do světa jakého budu chtít budu štíhlá a budu mít dlouhýý vlasy nebudu mít žádné akné a budu moc pořád jen nakupovat a kalit a samozřejmě tam bude možné mít i sex!:D.Bude to prostě takovej můj svět kde budu moct navštěvovat ostatní .Jednoduše život po životě.Možná to zní hloupě ale já vím že takovej jeden můj svět tam na mě čeká :)


Vaše naivně zasňěná Lotty.

Ne díky, chci být sama !

28. září 2011 v 9:23 | Lotty Biondi
Společnost ,jednou jí vyhledáváme a podruhý přemýšlíme jak se nenápadně vytratit.Ta druhá možnost ted vystihu je mě.Ovšem s některými lidmi jsem ráda , ale všeho s mírou.Když jste zavření v mini pokoji na intru s dvouma holkama asi časem musí přijít ten pocit áá potřebuju pryč.Když jsem doma tak je tu on.Ona už nemá čas.
Tumblr_lw1drsdmyc1r2240to1_500_large
Jsou lidé s kterýma jse cítíme hezky či takový před kterýmy se ani nezmáháme na slovo.A tak nás každý považuje za někoho jiného.Když jsem byla maličkatá byla jsem hroznej stydlín a promluvila jsem málokdy.Ted už takové věci jako kdo si co o mě neřeším a přesto když jsem občas s lidma s kterýma toho moc neprohodí né že bych trpěla chorobnou stydlivostí , ale prostě si s nimi nemám co říct a a ni po tom nák netoužím.

Ted mě tak napadá né všichni přátelé nejsou vždy přáteli.Možná si to neuvědomují ale ubližují.Ostatní jen přihlíží a tiše šeptají to je fakt kámoš/ka.


Takže najděte si dobru slušnou přiopitou společnost přeje vám vaše Lotty))

Od vyznávačky smutku přez šedou myš až k umělé namyšlené holce a dál..

4. září 2011 v 17:24 | Lotty Biondi
Kdy můj příběh začal ? V porodnici 12.dubna roku 1995.Nebo spíš když jsme přišla poprvé do školy a poznala mou budoucí nejlepší kamarádku.Nebo možná spíš vlastně určitě když jsme začala chodit na druhý stupeň a začala dojíždět do školy do města...

Bylo mi 11 a hlavu jsme měla plnou dívek s výrazným černým líčením očí a černými vlasy s patkou.Ano emo styl byl v té době jak mor.Sakra co vám to tu píšu.Věřte že můj příběh je opravdu pikantní zajímaví a lehce zvrácený avšak je až moc dlouhý na to abych ho naskládala do jednoho článku možná se někdy zmíním o mé krušné minulosti a nechutných a nevhodných opilích stavech a mnohem víc věcech ale né najednou..Ale abych pravdu řekla můj příběh má zatím happy end :)


Málo rozepsaná Lotty.

Vůbec to nechápu , ale barva na vlasy to asi nebude

28. srpna 2011 v 16:02 | Lotty Biondi
Jsem doma a vychutnávám poslední okamžiky prázdnin a nic nedělání a píšu si s ním.S tím kterému mé srdce náleží.

Včera jsme poprvé jela na free s přítelem.Přítel to zní tak hezky a vážně.Né stačí zůstaňme u tématu.Upřímně bála jsem se toho protože to neznám a vůbec jsem nevěděla jaké to bude.Taková neprobádaná oblast.A byla jsem překvapená.Bylo to krásné , neměla jsem žádné pochyby.Vím že už patřím jen jemu.
Abys te neřekli že jsem to slovo nezmínila , tak já ho tedy zmíním "Floccinaucinihilipilification" .Vůbec nevím co to znamená a jestli to vůbec má náký význam.Ale to slovo vypadá pěkně , ale to je tak jediné co k tomu můžu říct.

Jsem ráda že jsme jiná , jsem ráda že jsem taková.S úsměvavým výrazem vaše Lotty

Sundání růžových brýlí

8. srpna 2011 v 19:14 | Lotty Biondi
Pátek byl krásnej byl s ním vše se zdálo tak ideální , konečně mi přišlo vše v pořádku , byla jsem štastná.
Tumblr_lihb2u9q9z1qh1a4fo1_500_large
Občas je možná lepší něco nevědět.Avšak když existuje někdo ským sdílíte celí svůj život a zná vás jako svojí barvu očí o to víc bolí když zjistíte že on vás blokuje abys te neviděli jeho statusy.Jinak řečeno říkáte si všechno a najednou zjistíte něco od někoho jiného něco co není správné ,ale nebolelo by to kdyby vám to ten dotyčný řekl sám.Věřit někomu není lehké ,ale naše přátelství bylo vždycky pevné , avšak tímto přišlo o dost na síle.
Když jsem se to dozvěděla docela rychle mi spadla ta krásná nálada z víkendu.Mám jí pořád ráda , ale nezapomenu.
 
 

Reklama