Únor 2015

Pudry od Dermacolu?

10. února 2015 v 10:54 | Lotty Biondi |  Consigli

Pudry od Dermacolu? Za mě ANO!


Dneska bych se ráda věnovala dvou pudrům od české značky Dermacol. Dermacol je na českém trhu již od počátku 60.let.

1.COMPACT POWDER

Kompaktní pudr s reliéfem krajky. Je dermatologicky testován a hodí se na normální až smíšenou pleť. Slibuje že sametově lehká textura s vitamínem E perfektně přilne k pleti a pleť zůstane perfektní po několik hodin. Můžete si vybrat hned z pěti odstínů.

Má zkušenost:
Tento pudr používám už delší čas. Právě kvůli jeho lehké textuře, která skvěle zafixje make-up a zároveň k pleti přilne naprosto přirozeně. Netrpím na akné, takže mi vyyhovuje lehkost a malá krycí schopnost pudru. Pudr, ale skvěle sjednotí barvu a tón pleti. Bohužel, jeho nevýhodou je, že nanešení budeš muset opakovat po méně jak 5 hodinách, jelikož se začne objevovat lesk pokožky. Jako menší nevýhodu bych také brala, že k pudru není přidána žádná houbička ani štěteček.
Cena: 89Kč

2.INVISIBLE FIXING POWDER

Jedná se o transparentní fixační pudr, který je hypoalergenní a dotekuodolný. Je vhodný pro všechny typy pleti a jelikož je transparentní, tak nezmění barvu vašeho make-upu.
Slibuje sametový vzhled pleti a zabraňuje mastném pocitu během dne. Součástí každého pudru je labutěnka s praktickým štětečkem pro jednoduchou a rychlou aplikaci.

Má zkušenost: Tento pudr jsem vyzkoušela poprvé a musím říci, že co slibuje, to také plní. Líbí se mi, že součástí balení je štěteček i houbička. Jediné, co mi příliš nevyhovje je, že pudr je v sypké formě.
Cena: 229Kč