Srpen 2014

Nejlepší seriály po náročných dnech.

20. srpna 2014 v 10:09 | Lotty Biondi |  Consigli
Prázdniny umí být někdy po celém dnu v práci i dost náročné. Já se proto s unavenýma nohama opřenýma o stěnu, nejraději uchyluji k hrnku se studeným kakaem a mím oblíbeným seriálům.


American Horror Story
Poster k filmu American Horror Story (TV seriál) Poster k filmu American Horror Story (TV seriál) Poster k filmu American Horror Story (TV seriál)
Hodnocení podle csfd: 84% 190.nejlepší seriál 44.nejoblíbenější seriál

Za mě nejlepší seriál. Jsem milovnice hororů a zároveň se ráda zasměju a perverznosti mi taky nevadí a přesně tohle seriál poskytuje. Je plný nečekaných situacích a téměř u každé scény si říkáte, tak tohle jsem vážně nečekala. Seriál má tři série, každá série má jiný příběh. Za nejlepší považuju první a třetí sérii.

První série vypráví o rodině která se nastěhuje do domu s děsivou až hrůznou minulostí to ovšem samozřejmě netuší. Každý kdo v domě zemře v něm zůstává zároveň uvězněn, takže dům je plný duší zemřelých s kterými se rodina postupně setkává. Nečekejte však něco typicky strašidelného, chvíly budete možná zhrození a vystrašení, ale vzápětí si pro vás připraví seriál záchvat smíchu.
Druhá série je z prostředí léčebny pro duševně choré, kde se provádí hrůzné pokusy na lidech. Tahle série se líbila jen málokomu. Já si myslím, že rozhodně stojí za schlédnutí, ale po první sérii vám bude připadat hodně slabá. Ke konci se však rozjede a druhá polovina série už vás rozhodně bude bavit.
Třetí série mě nadchla sice né tolik jako první, ale už zase měla to kouzlo. Plná nečekaného. Vypráví tentokrát o čarodějnicích v dospívajcím věku. Které se dostaly do sesterstva

Konec dospívání. Co tě čeká?

7. srpna 2014 v 23:23 | Lotty Biondi |  Consigli
Jsme mladí a neklidní, ale období dospívání máme již za sebou. Většina z nás studuje a bydlíme pod střechou našich milovaných maminek a tatínků. Měli bychom se však naučit, kdy už je čas na to se alespoň v něčem osamostatnit a nebýt neustále závislí.
http://photos-g.ak.instagram.com/hphotos-ak-xfa1/10570085_680334928728158_980223689_n.jpg
Peníze

Většina z nás má peníze od rodičů myslím, že je to logické studujeme, tudíž si nemůžeme ještě všechno platit sami.

Pokud ti už bylo ale 18let, řekla bych, že to trapné chození za rodiči jestli ti dají kapesné, by mělo skončit. Brigádu už si v tomhle věku najdeš bez problémově ať už jako prodavačka v obchodě s oblečením, hosteska nebo servírka. Pokud dále studuješ je jasné, že nejspíš školné a cestu do školy ti nadále budou proplácet rodiče, ale ty flašky vodky a vstupy na festivaly už by sis měla platit sama. Natož aby ti rodiče kupovali oblečení a kosmetiku. V tomhle věku se už musíš připravit na to, že brzy budeš žít bez rodičů a musíš se naučit hospodařit s penězi.