Listopad 2013

Hosteska, přivydělání z kterého bolí nohy!

26. listopadu 2013 v 12:04 | Lotty Biondi |  Consigli

Už si určitě zahlídla spoustu hostesek ať už rozdávající letáčky po obchodních centrech, prezentující nějaký výrobek na výstavách či rozdávají drinky na párty. Jde o dobrou brigádu při studiu
Chci dělat hostesku

Nabídky pro hostesky můžeš buď hledat přes agentury, kterých je v dnešní době až až. Další možností je, že budeš nabídky hledat ve skupinách na Facebooku, kde je taky každý den velký počet nabídek. Někdy nabídky píšou rovnou na webové stránce obchodu.

Nezapomínej, že pokud chceš dělat hostesku, musíš pečovat o svůj vzhled. Výrobci/prodejci chtějí abys, jejich produkt prezentovala a ne lidi zastrašovala. Rozhodně musíš umět mluvit s lidmi a příjemně vystupovat, další důležitou věcí je být spolehlivá a vždy dorazit přesně na čas.

Větší velikost než 38 jsi při práci hostesky dovolit nemůžeš. Na některé speciální akce se vyžaduje více než 170 cm, ale neboj se, není to u všech.

Peněžní ohodnocení

Tahle brigáda je dobrá v tom, že v mnoha případech dostaneš peníze hned po akci na ruku a většinou to bývají velmi hezké částky.

Co si pořídit

Pokud máš dohodnutou práci hostesky přes někoho. Nikdy přesně nevíš, zda už tam budeš mít oblečení přichystané, proto si pořiď vlastní černé lodičky (Ve většině případů budeš, muset stát několik hodin, tak si pořiď i černé baleríny abys to mohla střídat.) a černé společenské kalhoty, kterýma nikdy nikoho neurazíš.

Co se od tebe čeká

Milá, komunikativní, usměvavá, hezká, reprezentativní, spolehlivá.

TONI&GUY - NOURISH Reconstruction Mask

24. listopadu 2013 v 21:25 | Lotty Biondi |  Per la bellezza

Obnovující maska na vlasy, která je určena pro použití na poškozené vlasy, zvyšuje jemnost a dostává do vlasů potřebnou vlhkost. Je vhodná pro použití, když vlasy potřebují okamžitou pozornost. Stojí okolo 300Kč.

Nevěděla jsem co od téhle masky na vlasy čekat, přece jen si nekupuju masku na vlasy za tři stovky každý den. Po prvním použití jsem spíše litovala, že jsem si nekoupila masku za poloviční cenu, která dokáže to samé, ale už po druhém použití jsem cítila, že se mé vlasy pomalu zotavují.

Udivilo mě, že se maska do vlasů vmasíruje a hned smyje, žádná minutka aby se dostala pořádně do vlasů. Přesto mi vlásky krásně regeneruje a můžu jen doporučit.

Nezapomínej, že maska na vlasy se používá pouze jednou týdně, jinak budeš své vlasy zbytečně zatěžovat a místo zdravého hára budeš mít pouze mastné splihlé cancoury.

Pravá láska.

24. listopadu 2013 v 20:55 | Lotty Biondi |  Incidentalmente

Před týdnem a jedním dnem jsem ukončila svůj dvou a půl roční vztah. Vlastně jsme vztah nikdy nechtěla a nikdy jsme nevěřila, že jde tak moc milovat. Nikdy jsme nebyla typ zamilovaných filmů a romantických gest, ale jednou přijde pan "Dokonalý" a vy na okamžik zapomenete, jak vám přijdou vtipné romantické vyznání, a na oči si nasadíte zamilované brýle.

Kvůli mému "Dokonalému" jsme změnila celičký svůj svět a zažila hrozné, ale i krásné chvilky na, které budu vždycky ráda vzpomínat, protože i přes to zlé co jsme s ním zažila, mi to i hodně dalo a zkušenosti jsou naším cenným vlastnictvím.

Hrozně si přeju najít pravou lásku bez her a šarád. Přála bych si to, co mají moje maminka s tatínkem. Poznali se před 21-22 lety a do teď se hádají o to kdo, koho víc miluje, bez pusy na přivítanou a na rozloučenou by se neobešli a přes to si nechávají soukromí a v životě by je nenapadlo se podívat do telefonu toho druhého. Za celičký život jsme je slyšela jen jednou pohádat a to už je rovných 18 let. Oni jsou pro mě příklad pravé lásky.

Snad pro každého na světě čeká jeho pravá láska a každé zboží má svého kupce.
Být milován je krásné, ale pro zatím by mi stačilo pár párů bot.

Aktual

14. listopadu 2013 v 20:14 | Lotty Biondi |  Lo
Nejsem dokonalá. Nesnáším hloupá stáda lidí, co neumí říct svůj názor. Lidi jsou závistiví a zlý, ale jen díky těmto lidem jsou úspěšní a slavní lidé, protože to jsou ti, co se starají jen o sebe. Nebojím se říkat věci, co se ostatním nelíbí. Nikdy si neodpustím, že jsme ztratila svou nejlepší kamarádku. Miluju kečupový špagety. Nesnáším lidi bez vlastního názoru.. Mám sama sebe ráda, ale nehodlám vyprávět, jak jsem úžasná a všichni ostatní špatní. Miluju svou rodinu. Jsem vděčná za to, že můžu říct své mamce cokoliv a že dělá stejné blbosti jako já. Dokážu se celý den smát. Miluju mléko. Nesnášim uzeniny a smradlavý sýry. Neříkám věci, které nemyslím vážně. Uznávám, že některé mé názory v dospívání byly šílené, ale koho ne, ale jen málo kdo si je dal na internet a jen málo koho blog četlo tolik lidí. Chtěla bych normální vztah. Říkám to, co si myslím. Miluju párty a tanec. Miluju seriál American Horror Story. Viděla jsme snad všechny horory co existují. I když prožívám to nejhorší období, dokážu mít záchvaty smíchu. Nesnášim výmluvy. Miluju dělat blbosti a nechovám se upjatě. Už jsme si nevyžehlila vlasy 2 a půl roku a jsme na sebe pyšná. Zájímají mě nechutné věci a někdy se dokážu přejíst sladkostí tak, že mi je ze mě špatně. Miluji sex! Ráda poznávám nové lidi. Odevzdala jsme maturitní práci v čas a podle učitelky je nejlepší. Ráda se o sebe starám a nakupuju. Nikdy nepřestanu milovat Delika. Mám hrozně lámavý nehty, ale jsem alergická na vitamíny. Vím, že peníze nejsou všechno. Za celí život sem napsala nejvíc, tak jeden komentář na cizí blog. Nezávidím, protože to je k ničemu. Miluji Marilyn Monroe. Nedokázala bych nikomu přát něco zlého a nikdy se nebudu snažit být nikým jiným jen, proto abych se všem líbila.


Chceš být sympatická, tak na tohle zapomeň.

10. listopadu 2013 v 19:18 | Lotty Biondi |  Consigli
Je nás na světě spousta a je jasné, že všichni nemůžeme být stejní. Každý se nemůže líbit všem, ale jsou věci, které odradí většinu lidí.

1. Tohle je na tobě špatně
Ano, vím o tom, že se mi včera udělal pupínek a to, že mě na to několikrát za den někdo upozorní, mi opravdu není příjemné. Nemyslíš, že to ta dotyčná ví, pokud má pupínek přes celé čelo? Lidé, co mě neustále musí na něco, upozorňovat mě rozčilují a myslím, že nejsem jediná.

Představ si, jak by bylo tobě, kdyby tě někdo neustále pozoroval a opravoval. Nemyslím tím kamarádskou radu, že ta barva ti na kráse moc nepřidává, ale věčné komentování od lidí, kterým to prostě dělá dobře.
2. Bejt tebou udělám tohle
Věčné proč neuděláš tohle? Nechápu, že si to, necháš líbit a podobné. Myslím, že žádná nezná veškeré detaily ze života té druhé, a když sama nezažila podobnou situaci, tak si ani neumí představit, co by dělala. Věčné rady o tom, jak vést život od lidí, co si to neumí ani představit a nic podobného nezažili.
3. Já, já a jen já
Zkus se někdy poslouchat. Nezačíná každá tvá věta "já tohle, já tam to". Ano, není hřích vyprávět o sobě, ale nauč se naslouchat i ostatním a ne hodiny vyprávět o tom, co jsi dělala každých pět minut o víkendu a té druhé se ani nezeptat jak se měla.