Srpen 2013

Tři letní outfity za pár korun. 0.1

15. srpna 2013 v 12:00 | Lotty Biondi |  Nakupování ♥
Už minule jsme se dostali ke slevám a tak mě napadlo, že vám sem budu každých čtrnáct dní, přidávat tři outfity za pár korun pro inspiraci. Dnešní jsou vhodné pro poslední letní dny a neutratíte za ně nehoráznou sumu a ke všemu budete vypadat skvěle.


1. Lehká elegance

Košile (Terranova, původní cena - 400Kč, ve slevě - 150Kč), Sukně (HM, původní cena - 129Kč), Řetízek (New Yorker, původní cena - 179Kč, ve slevě - 79Kč), Houbička do vlasů (HM, původní cena - 50Kč)

Celková cena outfitu - 408 Kč!

Tenhle outfit si můžeš obléknout ať už do školi, tak do města a nic tím nezkazíš. Je jednoduchý a přitom hned každého zaujme. Béžová barva nechá vyniknout tvé opálnení a holky s větším zadečkem určitě ocení černou elastickou sukýnku, které jejich zadečky opticky zmenší.
Určitě jste si všimli trendu velkých doplňků na krk. Já svůj řetízek zvolila v bílé barvě aby si outfit zachoval svojí jednoduchost. Přece nemusíme vypadat jak cuchty navlečené od hlavy až k patě ve všech barvách a vzorech.
A vyčesané vlasy pomocí houbičky jsou hitem letošního roku a návod na tento účes tu najdeš brzy!
TIP - Pokavaď chceš outfit oživit vezmi si k němu zlaté balerínky


Ladybox červenec 2013 nás potěšil.

5. srpna 2013 v 8:43 | Lotty Biondi |  Consigli

Ladybox za červenec bych ohodnotila jako jeden z nejlepších boxů. Šlo o společnou edici Ladyboxu a Senzaboxu. Která měla název Just Married a s tím i malou obměnu vzhledu krabičky a loga.
Na tehle box jsme se těšila dokonce, tak že jsme si našla recenzi ještě dřív než mi přišel abych věděla co v něm najdu. O to víc jsme byla natěšenější.
A co jsem v boxu našla?