Červenec 2013

Nakupování bez zbytečného utrácení. Jak na to ?

26. července 2013 v 18:11 | Lotty Biondi |  Nakupování ♥
Každá z nás to miluje. Chození po obchodních domech s rukama plnýma tašek. Ta vůně nového oblečení. Bohužel už druhý den by jsme nejraději vyrazily na nákupy znovu.
Založila jsem novou rubriku právě kvůli nakupování. Znám spustu holek, co nakupovat neumí. Koupí si první věc co se jim libí ať to stojí, co to stojí a pak toho litují.
Takže jak se naučit nakupovat.
Nejdřív projdi všechny obchody než se rozhodneš, co si koupíš. Proč? Neříkej, že se ti nikdy nestalo, že sis něco koupila hned v prvním obchodě a ve třetím si toho hrozně litovala. Takhle tomu předejdeš.
I když se ti něco hrozně líbí a myslíš si, že bez toho nemůžeš žít. Hned to nekupuj. Zamysli se zda k tomu máš co nosit a jestli to náhodou nenajdeš příští měsíc ve slevě o polovinu levnější.Mám ve skříni plnou řádku věcí c jsem si koupila, protože jsem je prostě hrozně nutně potřebovala a pak sem je měla jednou na sobě a dodnes lituju, že jsem si je vůbec pořídila.
Tak to bylo pro začátek. Připravila jsem si pro vás mých pár kousků oblečení, abych vám ukázala, jak je výhodné si počkat na slevičky.

Bundička (New Yorker, původní cena - 500Kč, ve slevě - 250Kč), Tričko (New Yorker, původní cena - 379Kč, ve slevě - 129Kč), Psaníčko (Gate, původní cena - 300Kč, ve slevě - 150Kč)

Vztah není jen o tom hezkém.

20. července 2013 v 16:12 | Lotty Biondi |  Consigli

Milujete se, už spolu jste nějaký ten pátek, ale najednou jako by, jste si vůbec nerozuměli. Rozčílí tě, jen když promluví a zároveň tě trápí, že to tak je. Nezoufej, špatné období neznamená konec lásky.
Vztah není jen o tom hezkém a každý kdo je v dlouhodobém vztahu ti potvrdí, že za tu dobu co spolu jsou, se chtěli už několikrát zabít. Křičíte, vyvádí, ale nezapomínej, nemyslíte to tak.