Březen 2013

Pilates, cvičení bez spocenýho trička!

24. března 2013 v 21:00 | Lotty Biondi |  perdita di peso
Pilates

Určitě už jsi o tomhle cvičení slyšela aspoň ve filmu. Většina celebrit se pilates věnuje a jen málokdo s ním není spokojený. Tohle cvičení mě nikdy moc nelákalo a raději jsem cvičila podle jillian michaels cvičení u kterého v polovině chcete umřít a na konci jste tak spocená, že si to ani neumíte představit.
Jenže na takové cvičení u kterého neustále poskakujete, potřebujete místo. Já v mém pokoji bych si asi moc nezacvičila.

Jednou jsem se tak hrabala mezi dvdčkama u mého přítele a našla jsem to co jsme potřebovala. Dvd s pilates. Tohle cvičení je užasné v tom jak využívá tíhu vlastního těla a na cvičení se musíte soustředit. Je to jako by ste si zacvičila a při tom meditovala. Vaše tělo si krásně odpočine, ale vaše svaly posílý, bez spoceného čela. Navíc díky pravidelnému svičení se naučíš být krásně ohebná a to se přece hodí vždycky.

Co tvá skříň nesmí postrádat.

24. března 2013 v 20:52 | Lotty Biondi |  Moda
Blíží se léto i když to tak ještě nevypadá. Jaro prý tenhle rok bude vynecháno a teploty půjdou z extrému do extrému. Takže co nakoupit abys byla připravená na pěkný počasí? Tohle léto rozhodně neunikne další vlně neonových barev, zvířecím vzorům, které jsou nesmrtelné. Krajka. Běžová barva, bílá a černá jsou samozřejmostí a naše opálení krásně zvírazní.
Udělala jsem ti maličkej výtažek z mého šatníku pro inspiraci. Takže jdem na to.
Malá ukázka z mého šatníku co si pořídit na léto.