Únor 2013

Nesnášíme chřipku! Díky bohu za víkend!

21. února 2013 v 19:01 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Už jsem lístky na LIR prodávála, jelikož s mou chřipkou a bezmocným tělem, jsem v to ani nedoufala. Na neštěstí mi v pátek bylo líp a po procházení letňan jsme dostala sílu a na poslední chvíly. LET IT ROLL! Moc díky!
Nechutný v 6 ráno, ale za ten večer to stálo!

Trápí tě krátké nevzhledné řasy? Mám řešení.

20. února 2013 v 12:48 | Lotty Biondi |  Consigli

Prodloužení řas a na co si dát pozor


Máš na oku jen pár kraťoučkých řas, kterýma nikoho neokouzlíš ani s vrstvami řasenky? Tím pádem je to řešení přímo pro tebe.

Co pro tebe tato metoda obnáší?
Pokud opravdu stojíš o krásné dlouhé řasy, budeš muset investovat a rozhodně si nezahrávat s pochybnými podniky, které ti řasy nabízejí udělat za půl hodiny za 500Kč. Takové investice budeš spíše litovat. Radši si připlať a buď spokojená s výsledkem. Ve kvalitním salónu bude prodloužení řas stát cca 1500Kč (Podle druhu řas a počtu tvých řas) a může trvat od hodiny a půl až tři.

Druhy řas?
Jsou dva druhy, aby si každá našla to svoje.

Syntetické řasy
Jsou vhodnější pro dívky, které chtějí aby jejich řasy působili nalíčeně a hodně výrazně. Na jejich doplnění je vhodné docházet už po dvou týdnech.

Norkové řasy
Řasy jsou přirozené a nejde rozeznat rozdíl mezi vašima a prodlouženýma, neudělají příliš velký efekt. Řasy jsou skoro dvojnásobně dražší než syntetické a na jejich prodloužení se dochází po měsíci.

Jak prodloužení řas probíhá?
Řasy se očistí od mastnot. Jediné z čeho možná budeš, malinko nervózní je přelepení vlhčeným polštářkem spodních řas aby se nepletli. Pak oči zavřeš a otevřít je můžeš, až když je hotovo. Dokonce se prý stává, že některé zákaznice při prodlužování řas usínají.
V podstatě ti lepí řasu na řasu, takže si umíš představit, jak dlouho si počkáš. Když je hotovo polštářky se sloupnou a ty chvilku počkáš, až zaschne lepidlo a oči otevřeš, pak už jen můžeš obdivovat, jak jsou tvé řasy výrazné bez líčení.

Je i možnost prodloužení spodních řas, které se provádí pouze norkovými řasami.

RECENZE: Roztomilé malé lhářky - neuvěřitelné

3. února 2013 v 20:59 | Lotty Biondi |  Incidentalmente

Pokavaď čekáš, že tahle knížka je pouze další přeslazený dívčí románek, tak se pleteš.

Název: Roztomilé malé lhářky 4 - Neuvěřitelné
Autor: Sara Shepardová
počet stran: 280
produkt: Vázaný
datum vydání: 1.10.2012

Poslední červnový den a začátek léta se 5 kamarádek (Spencer, Aria, Alison, Emily a Hanna) chystá řádně oslavit, jako každý rok. Tentokrát však Spencer přichází s unikátní zprávou, oslavovat budou v zrekonstruované stodole u nich na dvorku.
Jenže úžasné léto oslavou neodstartuje, jelikož holky v noci zjistí, že Alison zmizela. Od té doby následuje doba nekonečného čekání a pátrání, která holky rozdělí. Oplácaná Hanna, zhubne a skamarádí se s loserem Monou a společně se vypracují na nejoblíbenější holky ve škole. Aria, která stráví rok pryč, se po návratu zamiluje do svého učitele. Tělo Alison je nalezeno po roce.

Holky si myslí, že tím všechno končí, ale je to přesně na opak. Pohřeb Alison všechny spojí, ale rozhodně ne pozitivně. Od pohřbu Alison všem přicházejí smsky, které jsou plné všech jejich nejtajnějších tajemství, která znala pouze Alison. Smsky jsou vždy podepsané jen prostým " A."

Hledání záhadné "A", která snad zná každý jejich krok a může za všechny jejich slzy, však pokračuje už rok. Hanna leží v nemocnici se ztracenou pamětí, věděla toho totiž už moc. Emily je donucena odletět do Iowy po tom co o ní "A" po škole rozšíří, že je lesbička. Spencer se začíná bát, že je zodpovědná za smrt Alison a Aria svého přítele dostane téměř do vězení. Nemají to snadné a "A" jim to rozhodně nehodlá zjednodušit.

Kdo je ta tajemná "A"? Je Alison přece jen na živu, vždyť přece našli její tělo? Zabila Alison Spencer? Kdo srazil Hannu autem?

Moje dojmy:
Podle knížky je natočen seriál, který já bohužel zbožňuju. Knížka mě akorát rozčilovala, jelikož je to 4 díl knížky asi byste ho nepochopily bez přečtení těch předešlých. Knížka mě vůbec nenadchla spíše sem jí tak znuděně listovala, jelikož je tam i spoustu hrubých chyb jako například že v knížce je holkám 12 let, když Alison zmizí. Přitom, ale Alison spala s Ianem. Nebudu mluvit o tom, že tím pádem má Aria poměr s učitelem ve 13 letech a ještě spoustě podobných chyb v knížce. Já osobně jsme ráda, že jsem to překousla a dokázala dočíst, ale rozhodně nemůžu knihu doporučit.