Prosinec 2012

Nehádej se a radši ho tam strč!

30. prosince 2012 v 23:26 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Princezno, pochop to, nežiješ v pohádce.
Máma ti lhala, když řekla, že všechno je o kráse.
Musíš se snažit ukázat, že máš ten mozek,
ale to ty nechápeš, a to je přesně problém !
(NUMBER ONE).
Dny utelky a už v únoru, to bude rok a půl a víš co, jsem fakt dobrá! I přes tu hromadu křiku a nadávek a breku, který končej nehoráznym smíchem. Tiché noci s troškou dýmu a vůní sexu či plížení z domu v 5 ráno. Všechno za to vždycky stálo.
Tyhle prázdniny jsou úžasný a to né kvůli probdělím nocím či prosmátejch dnech, ale kvůli tomu, jak už se známe.
Jeho velká hlava mě budí každý ráno a mě to vůbec nevadí.
My jsme se vlastně hádali ještě dřív, než jsme spolu byly. Dokonce už mi rozbil i hřeben, když ho po mě chtěl hodit a trefil se do zdi.
Ale víš? My se milujem vole! A to je to nejlepší!
A zítra náš druhej silvestr plnej ještě víc sexu, doufám náký dobrý vodečky v praze na bytě s klukama! No co víc si přát kámo!
Nemám si na co stěžovat :)

Musíš se víc bavit, víc smát a míň brečet.
Někdy ty mý joky vzít, spláchnout svý křeče.
Ukaž ten intelekt a zkus bejt trochu nad věcí.
Zdechlá píča pro mě není (NUMBER ONE).

S laskou vaše Lott:)))

Úú ptej se!:)

30. prosince 2012 v 18:00 | Lotty Biondi |  Lo

Nudím se ptej se mě!:)

Krásný Vánocíččky miláčcii :))

23. prosince 2012 v 14:32 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Dárky zabalený, vánoční atmosféra na spadnutí, takže užijte si všichni svátky tak krásně jako já!:))7
S láskou Lott:)

Hej kámo! Už mě to nebaví.

16. prosince 2012 v 19:23 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Tak článek před tímhle jsem chtěla napsat, takový klidný a jen z jedné strany, ale už mě štvou lidi co mají radost jen, když můžou dělat něco hnusného lidem, kterým závidí.
Mám to někde, ale aspoň jsem napsala co si myslím bez toho, abych musela klesnout na jejich úroveň.

Tak a teď něco nového. Minulý týden jsme se rozešli s Martinem, ale za hodinu jsme spolu zase chodily. A co. Stejně oba víme, že už to bez sebe neumíme.
Pátek byl hrozně hezkej. Zase kino. Sillent Hill dvojka je píčovina!
Stejně to máme v píči!

a ještě maličkost kterou jsem si tak přála!

a mimochodem naše druhý Vánocííčky :) A náš první stromeček! umělej, opelichanej, ale náš!
Chci pátek a páárty!:)
Mějte se čmeldííčci :)

Přestaň se snažit být nikým jiným, nauč se být sama sebou!

16. prosince 2012 v 19:05 | Lotty Biondi |  Consigli
Být sama sebou je pro někoho těžké
Vidíš holku a chceš být tak moc jako ona? Je krásná a úspěšná a ty své názory střídáš jak ponožky, jen abys jí byla co nejvíc podobná? Chceš stejné oblečení a říkáš všechny její fráze? Holka to není správně! Třeba si to neuvědomuješ, ale každopádně bys to měla změnit.

Ona je tak úžasná

Když se na ní podíváš nevidíš nic špatně, připadá ti dokonalá a cokoliv vysloví je naprosto správně. A ty se jen trapně koušeš do rtu závistí a přemýšlíš jak být jako ona. A jen jí do obličeje vpálíš, že to si rozhodně nemyslíš, ale za týden to budeš vyprávět jinak. Chceš být taky dobrá, ale cokoliv uděláš je tak hrozně trapné. Už to vzdáváš, ale proč? Chceš být jako někdo jiný? Vždyt to přece nejde!
Vždyt jde jen o to si věřit a nehrát si na nic.

Ladybox aneb moje první krabička (Pytlík) krásy

16. prosince 2012 v 13:33 | Lotty Biondi |  Consigli

Hned jak jsme o Ladyboxu četla na internetu, věděla jsem, že ho "potřebuju". Jediné co mě na tomhle prosincovém vydání zamrzelo bylo, že místo krabičky na kterou jsem se tak těšila, zvolili pytlík, který byl ke všemu krom kosmetiky plný sena od kterého bylo vše špinavé. Pytlík je ze 100% bavlny, ale stejnak jsem chtěla tu krabičku.

Chtěla jsem to vyfotit zabalené opravdu chtěla, ale já prostě ráda rozbaluju.

Pro ty co se s Ladyboxem ještě nesetkali. Je to krabička (Pytlík!) plný vzorečků a jednoho celého balení. Nikdo neví dopředu co v něm nalezne. Ladybox vychází každý měsíc a stojí včetně poštovného 299Kč. Za nějaký čas už bude možné si Ladybox i předplatit.Abych řekla pravdu dopis jsem ani nedočetla, byl dlouhý a plný zbytečností, ale ocenila jsem hezký přehled o všech vzorcích co jsme v Ladyboxu mohli tento měsíc naleznout.
Tak přejdeme k výrobkům, které myslím tento měsíc dopadly moc dobře.

Vánoce ve znamení lásky, ne dárků!

12. prosince 2012 v 11:38 | Lotty Biondi |  Consigli
Vánoce čas lásky, ne dárků!

Nemusíš dostat dárek za několik tisíc, buď vděčná za svou rodinu a za Vánoce s ní.

Nedostanu dárky za tisíce!

Nezapomínej, že Vánoce nejsou jen o dárkách. A pokud nemáte moc peněz, není to chyba tvých rodičům. Věř, že oni se ti budou snažit udělat radost, nezklam je hloupými komentáři typu "to je všechno?". Upřímně řekni si, nebudeš mít lepší pocit, když dáš rodině nějaký pěkný dárek ty. I ta největší maličkost když je z lásky má největší cenu.
Každá holka si přeje hromadu věcí. Jak já sama sebe znám pořád něco chci. Ale nemusíš s tím pořád otravovat rodiče, zařiď si brigádu nebo si šetři kapesné.

Ještě nemám nakoupené dárky.

Už ani ne dva týdny a jsou vánoce a ty ještě pořád nemáš dárky. Nešil, ale nepodceňuj to. Co takhle víkend ve stylu nakupování dárků. Nekupuj zbytečně drahé dárky. Kup něco díky čemu na tebe ten člověk nezapomene, něco čím mu uděláš radost.

Balicí papír je taky podstatná věc nezapomínej. Vyber si ten nejlepší.

Nyní najdeš už opravdu každý, jaký si můžeš představit. Já miluju ty s hello kittynama a tenhle rok jsme si dokonce koupila dva. Takže ať už bude vzorovaný, lesklý nebo jednobarevný najdi si ten svůj.

Bojím se, že dárky ode mě se nebudou ostatním líbit.

Každý dárek udělá ostatním radost, ať už to bude cokoliv. Ty máš přece taky radost, i když dostaneš tu největší blbost. Pokavaď budeš dávat, dárky o kterých víš, že udělají radost, nemusíš mít strach.

Buď vděčná za své vánoce, každý takový štěstí nemá.

Než se rozbrečíš pod stromečkem, že jsi nedostala ten notebook, který si tak chtěla, ale dostala si jiný. Zamysli se nad tím, jestli se nechováš jak hloupá nána. Jsou děti, které si k Vánocům přejí vidět tátu, co jim umřel, lidi co si přejí, aby tu hnusnou nemoc porazili či aby vánoce měli vůbec s kým slavit a lidi kteří si ani nic přát nemůžou. Tak se nechovej jak rozmazlený fracek a radši dělej radost ostatním, kteří takové štěstí nemají.

Miluju svoje rodiče, protože jsme dostala mobil.

Ano takových statusů je o štědrý den na facebooku opravdu plno. Je jasný, že máš radost, ale připadá mi to hloupé a celkově jak ten status zní. To kdybys ho nedostala tak budeš své rodiče nenávidět? Trochu se nad tím pozastav, než to budeš všude cpát.

Takže užij si vánoce bez slz kvůli dárkům s úžasnou vánoční atmosférou s kily navíc kvůli tomu zatraceně dobrému cukroví a z radostí z toho jak ostatním uděláš radost.
S láskou a přáním krásných vánoc Lott :)*