Listopad 2012

Já a jenom já!) A lhát nebudu!

16. listopadu 2012 v 18:41 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
♪♪Ty chceš byť ak on alebo on,
ja ostávam ja, nemám v pláne sa na nič hrať. O óu.
Ty chceš byť jak ten alebo ten,
ja ostávam ja, nemám v pláne sa na nič hrať. O óu.

Ty sa chceš podobať na nich,
ja ostávam ja, nemám v pláne sa na nič hrať. O óu.
Prevleky, pičovinky, masky,
ja ostávam ja, nemám v pláne sa na nič hrať. O óu.♪♪
Stejně milujem Delika!
Jsem taková jaké jsem bez potřeby si na něco hrát, bez potřeby se starat o ostatní. Miluji sama sebe a svého přítele, mojí rodinu a kór mojí malou sestřičku a mamku co mě vždycky vyslechne. :)
Miluju sex a kór s mím přítelem! A rozesměje mě i ta největší blbost. Chovám se jako malá a dělám blbosti, protože nemám potřebu si v 17 hrát na dospělou, ale kdybych chtěla zvládla bych to.
Nikdy bych se nenechala někým přemluvit k něčemu co bych sama nechtěla. A alkohol a párty to je prostě moje!


Premiéra Twilight sága: Rozbřesk 2. část

15. listopadu 2012 v 17:23 | Lotty Biondi |  Incidentalmente

Premiéra Twilight sága: Rozbřesk 2. část

Včera jsem díky krásná.cz měla možnost jít na premiéru závěrečného dílu stmívání. Jako každý poslední díl čehokoliv mě dojal, ale možná ne tolik jako jsem čekala.
Bella však jako upírka vypadá nádherně a celý děj filmu mě bavil, tak že jsem se divila, že už je konec.

Poslední díl je o dítěti, jenž je napůl člověk a na půl upír. O dceři Edwarda a Belly. Bohužel jejich rychle rostoucí dceru Renesmee spatří Irina, která si vyloží vše jinak než je. První co udělá je, že konečně klidným Volturiovím, poví že Renesmee je nesmrtelné dítě. Dítě, které jen malým vztekem dokáže vyvraždit malou vesnici. Dítě, jehož se musí zbavit, aby v dnešním světě neprozradilo jejich tajemství.
Tak Cullenovím nezbude nic jiného než najít co nejvíce svědků a přátel jejich rodiny aby dokázali, že Renesmee bije srdce a není nesmrtelná. Zda se jim podaří Volturiovi přesvědčit či nastane boj na život a na smrt se dozvíš brzy.

Vidělas ho s jinou! Nebuď hloupá a řekni Táhni!

14. listopadu 2012 v 11:33 | Lotty Biondi |  Consigli
Otevři oči holka!
Udělal to jednou, udělá to znova.
Vztah je o důvěře. Nezapomínej na to.
Holky to už mají v povaze být naivní či hodně nedůvěřivé. Změň to a buď nad věcí.
Nehledej hned to nejhorší, ale nebuď hloupá. Jak bylo řečeno v sexu ve městě "byla chytrá dokavaď se nezamilovala"! Až většinou hrozně pozdě si uvědomíme jak jsme byly slepé a jak jednoduše jsme se nechali oblbnout. Jak zas nenaletět tomu sexy klukovi od vedle.

Příliš důvěry je příliš!

Poznala si bezva týpka a s ním si připadáš jako jediná na světě, ale neustále vidíš nehezké náznaky že zřejmě nejsi jediná. Nedělej, že se nic neděje. Promluv. Na rovinu se ho zeptej jak si váš vztah představuje a že o nic takového nestojíš. Proč ztrácet čas s týpkem co tě má jenom na sex nebo z nudy, když na tebe někde čeká někdo, kdo by si pro tebe ruce zlámal. Nebuď slepá a nech ho jít. Když jeho výmluvy a lži budeš pořád jako slepá nána hltat, budeš mu tak akorát pro smích.

Čeho je moc toho je moc! Nebuď naivní, ale ani né paranoidní!

Něco jiného je když tě nevěra či lež tvého kluka bije do očí a když ty za každým slovem hledáš podvod. Přílišná nedůvěra váš vztah moc neposílí ba naopak mezi vámi vznikne jedno velké černé místo. Vztah je o důvěře, ale když ti tvůj kluk vykládá že podprsenka tvojí kámošky se u něj v autě objevila náhodou. Je jasné že taková náhoda to zase nebyla. Zas když za každých 5 minut zpoždění budeš hledat nevěru moc velkou radost svému milému taky neuděláš. Všeho s mírou pamatuj!

Zahejbá! Zahejbá! Zahejbá!

Jasně ještě víc si to namlouvej. Víš že právě tímto přístupem nevěru do vašeho vztahu přineseš. Přítel z tebe nejistotu vycítí. A lidské psychika je zlo. Takže čím víc věřit tomu budeš tím dřív to příde. Takže se seber a ukaž mu že ty si ta nejlepší holka jakou může v noci v posteli mít. A nedovol aby ho někdy napadl opak.