Září 2012

Je mi jedno, že

26. září 2012 v 11:50 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana

utekly, sex se podepsal na určitých částech těla. Po týdnu s antibiotiky a lenošení jsem sem opět přijela. A víš co je mi to u nohy!
Protože ho miluju! tenhle víkend byl krásnej a plnejch neovladatelnejch stavů! jsem hrozně štastná!

Tenhle víkend byl vináč.
A první pouť mojí malé sestřičky!

Večery byly ve znamení alkoholu, který nám zbyl před prohibicí! Hej!
Byl s úžasnýma lidma.
V pátek večer mě zlomila má nevolnost a šli jsme spát v 5. Domů jsme přijela v 10 ráno a spala až do 19. Skočila do vany a v sobotu odzačátku.
Se Simonkou na atrakci! Časem dodám naše video, ale stejnak to vypadá všechno stejně!

S láskou Lott:)


Lotty Biondi a Bonnie Melone - pokus o první video!

8. září 2012 v 23:34 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Máš se na co těšit!:D

Lotty (přivítání vole!) video 0.1

7. září 2012 v 21:11 | Lotty Biondi |  Lo
Přivítání do videí))
Lott)

Každá holka je krásná? Omyl!

6. září 2012 v 16:25 | Lotty Biondi |  Consigli
Otevři oči a uvědom si, že holka s mastnými vlasy opravdu není hezká. Chceš být sebevědomá a vědět o sobě, že si hezká. Začni se o sebe starat!

Nestačí sedět doma v koutě a brečet, že jsi ošklivá. Najdi to co je na tobě hezké a sloupni tu slupku.

Není na mě nic pěkného.

Kecáš! Každá holka na sobě najde něco co se jí líbí. Určitě i ty. Neboj se že budeš působit namyšleně, neříkáš přeci, že jsi nejhezčí na světě. Koukni se do zrcadla a ujasni si to. A nezapomeň, že srostlím obočím si moc sebevědomí nepřidáš.

Ostatní mi řikají, že jsme ošklivá.

Pokuď se ráno učešeš a večer ses umyla a neoblíkla sis hadry cos vytáhla z popelnice, nikdo nemůže říct, že jsi ošklivá. To mi věř! A nezapomeň se na tyhle lidi co nejvíc usmívat. Třeba potom konečně pochopí, že tě jejich názor nezajímá. Každej by se mě starat sám o sebe!

Nevím jak být pěkná?

Nedělej z toho žádnou vědu. Stačí trocha upnutého oblečení, hřeben, trocha make-upu, řasenka, lesk na rty a úsměv. A neřikej, že se necejtíš líp. K sebevědomí stačí trošku! A pokuď už si opravdu nevíš rady je tu pro tebe moje rubrika http://lottybiondi.blog.cz/1207/kazda-holka-je-sexy-a-jestli-si-to-o-sobe-nemyslis-je-to-zle !


Neztrácej naději a utři slzy!)


Vaše milovaná Lott na krásná.cz !)

4. září 2012 v 15:33 | Lotty Biondi |  Lo
Když mi přišel ten mail. Měla jsme nehoráznou radost. Hned jsme si vzpomněla, jak jsme před rokem s Bonnie narazily na krásnou.cz a posílali tam pořád články. Když nám zveřejnily naše první, řekli jsme, že se tam stejnak dostanem. A teď to tak je. V průběhu září by se na krásná.cz měli objevit naše profily! Tak se těšme holky!

Lotty Biondi a Bonnie Melone

4. září 2012 v 15:22 | Lotty Biondi |  Incidentalmente

Lotty Biondi a Bonnie Melone.

Jak dlouho se známe? Od prváku. Byla to vysoká vychrtlá holka s brejlema bez špetky make-upu. Myslela jsem si že bude šprt a nakonec je to docela problémové děvče. Však naše cesta se spojila až na konci prváku.
Náš nejlepší zážitek? Večery na intru, kliky od pasty, křik vychovatelek, sezení u ředitelky intru kvůli šikaně, hromady snědenýho jídla a vloupání do opuštěného domu. Byla toho spousta)
Naše největší hádka? Kdyš jsem Bonnině přečetla deník a řekla to víc lidem. Pak jsme asi dva tejdny po pokoji, chodily beze slova.
Co máme společné? Jídlo. Problémy a chtíč po dlouhejch vlasech!
Co spolu nejčastěji děláme? Jíme a děláme věci o kterých radši nebudu moc povídat.