Březen 2012

Když mě nutí malovat.2

31. března 2012 v 21:14 | Lotty Biondi |  La mia creazioneKája to posrala!

31. března 2012 v 20:04 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
Zase jsme to posrala.
Tolik mi chybělo kalení. Ale ne tak abych ublížila jemu. Díky mě jsme strávily včerejší noc a dnešní den v slzách. Jak řekl, on bylo to poprvé a naposled. Vím, že jsem si to zasloužila, ale ty slova co padla, z jeho úst během dnešního dne tolik bolela. Vždyť já si nic nepamatuju. Jen povídání. Lehký dotek úst. Myšlenku nahoď, výraz ne to nejde. Jeho ruku na mé tváři odtrhávajíc mě. Jeden okamžik pár těžko poskládaných vzpomínek a čistota našeho vztahu je poskvrněna. Jsem špatná.
Ani panák tequily, kterej jsem po vypití hned běžela vyblejt. Nebyl tak hnusnej jako dnešní ráno. Přitom ten večer začínal tak hezky a nevinně.
A kalení? Už asi jenom ve dvou. Prý už nikdy nikam nepůjde.

Tohle je můj svět, tak na mě nečum!

20. března 2012 v 16:00 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
Toto je môj svet,
tak nehovor mi ako mám žiť,
ja si žijem podľa seba,
brácho tak to má byť.
Sústredim sa hlavne na seba
a na svoju riť,
preto najviac čakám od seba
a nesnažím sa skryť.

Můj svět je plnej Martina, kamarádů, alkoholu, vlasů a želv. Ale hlavně je plný Káji! Ještě příští týden a sbohem intru! Vítej, můj světe.
V mém světě neprodávají růžové brýle a dávky naivity. Můj svět preferuje upřímnost!
Áá vůbec se nemůžu soustředit. To sluníčko mi tolik chybělo. Konečně je aspoň maličko krásně.
Co se světem jménem blog? Můj blog. Je docela pozastavený ani tolik nepíšu jako dřív. Každopádně každý kdo sem chodí a najde tu něco, co se hodí nebo co mu vyvolá úsměv na tváři, tak jsem ráda. Lidé co asi mají radost z hnusných komentářů, ať si to ještě víc užívají aspoň se mám pak nad čím pousmát já. Jinak blog se třeba jednou začne maličko rozvíjet, ale abych řekla pravdu blog je spíš můj deník na zahnání nudnejch chvil a rozhodně nepatří do mých priorit. To se radši zníčím s lahví vodky nebo prožiju krásnej den s ním nebo s dalšíma co mám ráda. Takže nečekejte, že se budu snažit mít "blogweb".

Dospívám pomalu, ale jistě.

9. března 2012 v 19:31 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Je to tak nenápadné. Vidím se každý den, ale když se podívám pořádně. Ano, za těch pár nepatrných let jsem neuvěřitelně dospěla. Trošilinku mě to děsí. Váhám nad tím jakou cestou jít. Co když se vydám špatnou a nebudu se moci vrátit. Mám strach z nepoznaného. Jo, jsem srab.
Za měsíc a tři dny mi bude sedmnáct. Proč mi to číslo příde tak vysoký? Proč si připadám tak stará. Vždyť to ještě není tolik, ale přece jen už to není těch sladkých 13, když člověk se vším začíná. Když poprvé ochutí stav opilosti, první polibky, první nevydařený lásky, žádný starosti. Klidně bych si to dala ještě jednou. Hrozně to uteklo. Bojím se, že se jednoho dne probudím a řeknu si ty vole vždyť mě už je třicet. Néé , prosím.
Musím toho stihnout co nejvíc. Nesmím to promeškat hlavně to ne!
Pokavaď to čtete, musíte mít radost z těch mejch blábolů, ale mě to prostě pomáhá všechno vypustit ven. Za chvíli pro mě přijedou kluci. Zase jsem naštvaná na Martina, už mi to připadá celkem normální. Přitom včera všechno bylo tak hezký i to jeho nevydařený překvápko. Ovšem dneska je všechno zase při starym, jedno dlouhé čekání. Občas si řikám jestli to tak má vůbec být já a on, ale já vím, že má.
Prosím, ať mám jednou ve všem jasno.

Konečně aspoň maličko vypsaná Lotty.

Muffinky z trávy podle Káji!

9. března 2012 v 16:24 | Lotty Biondi |  Consigli
Už jsem se tu o nich zmínila. Pekla jsem je na valentýna pro toho mého milovaného. Stav po nich jsem měla dost zmatený. No pusťme se do pečení z konopí.
Jelikož nejsem typ domácí hospodyňky za plotnou a jsem schopná spálit i vodu. Muffiny z pytlíku od dr.Ektra byli jasnou volbou.
Jedno balení stačí na 10-12 muffinů. Použila jsem 4 gramy konopí.
Jak jsem začala:
4g trávy jsem si nastříhala na drobno, jako když chcete balit špeka. Trávu jsem vařila 3 minuty v 250 ml vody. Poté jsem přikryla hrnec pokličkou a nechala vychladnout. Necedíme! Při dělání muffinů jsem místo vody přidala vývar z konopí (nepřeceděný). V dělání muffinů pokračujete podle zadní strany krabice.
Chuť muffinů velmi dobrá. Účinek velmi silný. Vůně úžasná.
Takže dobrou chuť a hodně zmaštěnej večer přeje Lotty))

Část 2.

8. března 2012 v 22:01 | Lotty Biondi |  orrore
Jelikož se teď furt válim, tak přidávám část 2. Neboli hodnocení hororů podle Káji!

Reklamy a sračky, co prodávaj v lékárnách!

4. března 2012 v 16:20 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Už delší dobu jsem měla problémy bolesti žaludku, zvracení. S odstupy. Hromada testů a vyšetření. Myslím, že jen málo koho by napadlo, že tyhle bolestné, vyzvracené dny způsobily vitamíny BIOSIL. Když jsem řekla doktorovi na pohotovosti, že je beru. Řekl, že takoví svinstva by v lékárnách ani prodávat neměli a když jsem mu řekla, že je to na pleť a on se podíval, na můj nateklej obličej smál se mi. Prej kdyby v jídle našli tolik zinku jako je v jedné tabletce, to jídlo by zakázaly.
A co mi BIOSIL přinesl. Nedal mi ani hezkou plet, vlasy a nehty. Dal mi pouze silnou alergickou reakci, probděné noci, spousty zvracení, první jízdu sanitkou, první noc v Praze v nemocnici, rozpíchaný ruce od kapaček a braní krve a spoustu únavy. A víte, co už se možná nebudu moc malovat a barvit si vlasy. Pitomí vitamíny. Že by se na to jeden nevysral.
Člověk by neřekl, co nám v lékárně prodají.
Tumblr_lb4n9lu1dq1qbl28fo1_500_large
Určitě každej z vás viděl reklamu na Imodium. Pomáhá při střevní chřipce. Když sem jí minulí týden měla, máma mi dala jednu tabletku. Druhý den jsme to řekli doktorce a ta nám pěkně vynadala, že tenhle lék se rozhodně nesmí používat při střevní chřipce.
Udivuje mě kolik zdraví je obětováno pro peníze.
Takže vezměte si ze mě příklad a vitamíny vyházejte do koše. Už jen zeleninu a ovoce!

Část 1.

2. března 2012 v 17:27 | Lotty Biondi |  orrore
Každou chvíli zadávám do vyhledávače nejděsivější horory, nejstrašidelnější horory, horory 2010, horory 2011. Miluju horory. Ale pokud mám ohodnotit dnešní stav hororových filmů. Je to dosti bídné. Bud film vypadá, že za něj moc neutratily nebo to je, spíš film kde jsou jakoby děsivé náznaky, ale nikdo nezemře.
Už toho mám plné zuby, takže vám sem vypíšu, co za shlédnutí stojí a co si raději ani nestahujte.
Takže část první.