Únor 2012

She's broken.

29. února 2012 v 19:41 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
Musela jsem se postavit pravdě čelem. Zase pozdě, jak já to umím.
Sakra kdy už mi dojde, to jak si nevážím toho, co mám.
A teprve když cítím, jak mi to uniká mezi prsty. Zjistím, co to pro mě znamená.
Ráno když jsem se podívala do zrcadla, byla jsem zdevastovaná. Jak vyschlí jablko. Po pár dní zvracení a nevolnosti vážím 51kg. Ano, věřím, že jojo efekt brzo dorazí, ale já přes tu největší vyčerpanost ráno u toho zrcadla. Zažívala ty nejhezčí pocity. Přišla jsem si tak lehká a prázdná. Až je to lehce zvrácený.
Zrcadla. Říkají pravdu nebo nás pouze klamou. Některá rozšiřují, některá nás dělají štíhlejšími. Ale ať už koukáme do jakéhokoliv zrcadla, stejně usoudíme, že jsme hezčí v odrazu ve skle, která nás nezachytí, tak podrobně abychom viděli každej pupínek.
Krásný okamžiky, krásnej večer.
Já si jdu užívat ležení v posteli a drum a bass.
S láskou Lott ;)

Co mě ve škole nenaučily. Poznat, že ten kluk je fakt kretén.

21. února 2012 v 18:07 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Ve škole nás učí počítat, číst, psát a ztrácet čas. Ale nikdo nás nenaučí jak poznat, kterej kluk nám stojí za slzy, co nám po tvářích tečou. Nikdo nás nenaučil, jak poznáme, komu můžeme věřit. Jaká barva nám nejvíc sluší nebo jak si máme správně nabarvit hlavu.
Tumblr_laztzvwvfv1qdzc86o1_500_large
Vlastně co nám škola dala krom bolavejch zadků od židlí. Základní vzdělání, střední a pak vysoký. A co všechno z toho co nám cpaly do hlavy, v životě uplatníme?
Matematika. Pokud nejste architekt či zaměstnání, co jí potřebuje tak nevím. Mě teda osobně rodiče každej večer nesedí a nepočítají rovnice a grafy. Učí nás spoustu věcí. Ale proč neučí o tom jak zhubnout o tom jak nemít deprese. O nezdravém holčičím pomlouvání. O tom jak nám zdevastuje vlasy žehlení. O tom že když vypiju vodku s energy tak mi bude zle a v 6 ráno poběžím blejt. O tom že bychom si měli rozmyslet, než o to přídeme s típkem s kterým jsme chodily týden. Jsou věci, co nám škola nedá. Věci co se učíme sami každým dne a okamžikem.
Škola života.

Krásné okamžiky. Minulí týden.

21. února 2012 v 10:08 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
I přes mé nevhodné jídlo.
Byla jsem s ní.
Valentýn hloupý komerční svátek říká někdo. Někdo si dává plyšáky. Já mu z lásky peču muffinky z trávy. A v noci jsem zažila sjeté chvilky jako nikdy. Smála jsem se, i když jsme nechtěla.
Mám tak úžasnou maminku.
Kdo nejel na Let it roll! Je trapák. Nečekala jsem, že si to tak užiju. Do 6 ráno jsme hopsali a v sedm ráno si sex dopřáli a pak do 10 hajali.
Proč mi připadá, že píšu tak divně. Nevím!

S láskou Lott s její malou princeznou :)

Věř a stane se!

10. února 2012 v 11:42 | Lotty Biondi |  Incidentalmente

Věřím, že až vyrostu. Budu pořád s Martinem. Budu mít prodloužený vlasy a budu vážit 42kg. Věřím, že mě budou všichni znát. Věřím tomu.
Říká se, že když něčemu budeme opravdu věřit, stane se to, ale samozřejmě musíme pro to něco udělat i my.
Po čem opravdu toužím, je toho spousta!
Avšak co z toho po čem jsem kdy toužila, mám.
Jeho, i když jsou noci, kdy na sebe jen naštvaně koukáme a říkáme si zase. Naše hádání nemůže rozbít to, co máme.
Moje malá/velká sestra které jsou tři, ale za mým klukem neustále chodí a říká mu jak ho má ráda a že jí chybí.
Moje vysušená, ale přesto blonďatá hříva. O které začínám pochybovat, asi barvu brzy změním.
Bye bye žehlení vlasů. Žehličky se nedotkly už od dubna!:)
Když tak koukám tolik toho není ale přesto jak to vypadá mi nic nechybí.. Skoro nic. Až na ní.. Až na dlouhý zdravý vlasy a zhubnutí 12 kg ..
Važme si toho, co máme. Dřív než o to přídeme a uvědomíme si, jak moc nám to chybí.

Chvilka psaní.

10. února 2012 v 11:30 | Lotty Biondi |  Incidentalmente

Přeju si léto, sluníčko a plavky. V kterých snad budu už hubeňoučká.
Včéra jsem večer hřešila a asi v 10 večer jsem se cpala nutelou. Ale asi v půl druhý ráno jsem se vzbudila s hroznou bolestí žaludku a musela všechno vyzvracet. Určitě to byla druhá šance. Aby se ta nutela nepočítala. Jinak se celkem držím. Řekla bych, že je to pro mne dobrý začátek. Ale bojím se dneška. Bojím se toho týdnu doma. Doma je všude jídlo. Všude!
Musím věřit, že to zvládnu.
Věřte mi taky.
S láskou štíhlost si přející Lotty :)


Uhnisanej pupíček a hroznej stesk po domově.

7. února 2012 v 17:04 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Dlouho jsme nepsala. Hlavu mám plnou myšlenek. O tom jak dojíždět, jak zhubnout, jak se starat o pupík. Je toho spoustu, ale nejvíc ze všeho mám plnou hlavu toho, abych byla s ním. V neděli jsme spolu byly půl roku. Je to hrozně krásný i přes to naše věčné malé hádání, které nám možná prospívá, když se nad tím tak zamyslím.
Nemůžu se dočkat léta. Kéž bych byla do léta hubená. Hlavně nohy..
To je asi všechno, co mi poslední dobou visí v hlavě. Asi jsem moc přepsaná, ale nebojte určitě mě to za nákou dobu zase popadne. Tak se pro okamžik loučím.
Vaše Lott :)