Povrchnost neboli nesnesitelné chování.

10. ledna 2012 v 16:37 | Lotty Biondi |  Consigli
Seděla jsem ve vlaku a koukla jsem se kolem , hned jsem věděla , která holka mi příde ošklivá a která má nejhorší boty , s kym bych nikdy nemluvila a kdo má nakřivo nos.
Když mi to všechno došlo , chtěla jsme si fláknout facku.Jak může být někdo , takhle povrchní a ke všemu nevědomky.Uvědomila jsme si , jak sem pitomá a o kolik úžasnejch osobností jsem přišla , jen kvůli tomu že se mi nelíbila jejich gesta nebo to jak vypadají.Nesnáším povrchnost a to že sem to dělala.
Po tom co jsme si tohle uvědomila přemýšlela jsem , vzpomněla jsem si , jak jsem si stoupla ke kamarádce na nádraží.Stála v hloučku holek co jsem neznala , do minuty jsem každou, měla pečlivě prohlídlou a když na mě mile promluvila , jedna silnější holka , trpícím akné , co měla béžový volný kalhoty.Přiznávám , byla jsem s prominutím znechucená a s nuceným , hodně nuceným úsměvem , sem jí odpověděla.Omlouvám se všem o kterých jsem takhle , někdy uvažovala a tohodle myšlení se s radostí vzdávám.Vzhled není všechno a to nekecám!
Tumblr_lq9lzugrfa1qjir0mo1_500_large
Ale jak už bývá , zlozvyků se těžko zbavuje.Řekla jsem si , že si představím že mají všichni na hlavách pytle , abych neměla co kritizovat.Už to nebudu dělat a už nikdy nebudu hodnotit , procházejcí lidi podle toho jak vypadají.Každý bychom se měli neustále koukat na sebe.Na to jak se chováme a jak na ostatní působíme.Když komentujem ostatní zapomínáme na naše chyby a na to že můžeme bejt lepší a že nemusíme ztrácet čas pomluvami o tom jak vypadají ti neznámí lidé kolem nás.

Nesuďme lidi podle obalu.Vaše zlozvyků zbavující se Lott.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:33 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 megiiiii megiiiii | Web | 20. ledna 2012 v 23:49 | Reagovat

Dobrý článek vážně :)
jenomže já ti něco povím - nejsi jediná, kdo tohle dělá. To je naprosto běžné, že si řekneš - tahle holka prostě dobře nevypadá, tahle by se mohla lépe obléknout.. Dokud to není až takový extrém, že bys s tím člověkem ani slovo neprohodila tak je to ok. ( což u tebe zřejmě byl pokud jsi byla slečnou s akné a nadváhou znechucená)

Docela by mě zajímalo, co by sis řekla o mně :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama