Nemáš sílu a přece jen vstaneš..

30. ledna 2012 v 17:50 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
Kdy jsem se cítila zoufalá, když jsem si pořád rozřezávala zápěstí a věděla jsem, že to nic neřeší. Když jsem se ráno po noci plné alkoholu probudila a uvědomila jsem si, s jak nechutným klukem sem málem spala.. Když jsem u sebe doma měla hromadu neznámejch lidí a neměla jsem žádný respekt a nedokázala jsem je vyhodit.. Když jsem si nechala ostříhat konečky a kadeřnice mi ustříhala 10cm. Když máma přišla na to, že jsme se sebepoškozovala. Když jsem poslouchala lži mého kluka. Když jsme přišla o nejlepší kamarádku..
Tumblr_lxebe3vzg91qi1klno1_500_large
Zoufalství má mnoho tváří, ale vždycky nehorázně bolí. Ale i když jsou to zážitky nemilé, vždycky si z nich vezmeme něco dobrého, ponaučíte se. Zjistíte, co jste udělali špatně. Kde byla vlastně chyba. Když se zamyslím nad těma věcmi, co jsem tu psala. Řezání? Dalo mi to něco? jen jizvy na zápěstí a hádky s rodiči. Skoro sex s nechutný klukem? Ano, od té doby jsem si určila svoje hranice a nikdy je více nepřekročila. Privát? Ano, už vím, že pozvánka na Facebooku nebyl dobrý nápad. Konečky od kadeřnice? Vybrat si jinou kadeřnici a jasně jí zdůraznit že to chci jen o půl cm! Lži mého kluka? Nic milého, ale aspoň mě to donutilo si s ním o tom vážně promluvit a od té doby poznám, kdy lže. Přijít o nejlepší kamarádku? To je to nejčerstvější a to co nejvíc bolí a i když vím, že by to nebylo jako dřív stále tu byla. Ted tu už není.
Takže přece jen zlé situace mají i světlé stránky. Tak ty naše malé zoufalé okamžiky zvládejme s úsměvem, i když něco se prostě nedá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 maťulka maťulka | Web | 4. února 2012 v 23:49 | Reagovat

jo beru takový je život...chápu tě taky sem měla trable a sebepoškozování taky dobře znám..nebýt mého kluka nevím kdebych teďkom byla..i když mám pořát stavy a taky se stane jednou za pololetí že se říznu ale snažím se a můžu říct že když zapomenu na nálady mé bábiny a snažím se myslet na to dobré dá se to zvládnout...štěstí je křehká věc a musíš s ní nakládat opaatrně a usilovat se o to aby neupadlo...přeju hodně štěstí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama