Leden 2012

Nemáš sílu a přece jen vstaneš..

30. ledna 2012 v 17:50 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
Kdy jsem se cítila zoufalá, když jsem si pořád rozřezávala zápěstí a věděla jsem, že to nic neřeší. Když jsem se ráno po noci plné alkoholu probudila a uvědomila jsem si, s jak nechutným klukem sem málem spala.. Když jsem u sebe doma měla hromadu neznámejch lidí a neměla jsem žádný respekt a nedokázala jsem je vyhodit.. Když jsem si nechala ostříhat konečky a kadeřnice mi ustříhala 10cm. Když máma přišla na to, že jsme se sebepoškozovala. Když jsem poslouchala lži mého kluka. Když jsme přišla o nejlepší kamarádku..
Tumblr_lxebe3vzg91qi1klno1_500_large
Zoufalství má mnoho tváří, ale vždycky nehorázně bolí. Ale i když jsou to zážitky nemilé, vždycky si z nich vezmeme něco dobrého, ponaučíte se. Zjistíte, co jste udělali špatně. Kde byla vlastně chyba. Když se zamyslím nad těma věcmi, co jsem tu psala. Řezání? Dalo mi to něco? jen jizvy na zápěstí a hádky s rodiči. Skoro sex s nechutný klukem? Ano, od té doby jsem si určila svoje hranice a nikdy je více nepřekročila. Privát? Ano, už vím, že pozvánka na Facebooku nebyl dobrý nápad. Konečky od kadeřnice? Vybrat si jinou kadeřnici a jasně jí zdůraznit že to chci jen o půl cm! Lži mého kluka? Nic milého, ale aspoň mě to donutilo si s ním o tom vážně promluvit a od té doby poznám, kdy lže. Přijít o nejlepší kamarádku? To je to nejčerstvější a to co nejvíc bolí a i když vím, že by to nebylo jako dřív stále tu byla. Ted tu už není.
Takže přece jen zlé situace mají i světlé stránky. Tak ty naše malé zoufalé okamžiky zvládejme s úsměvem, i když něco se prostě nedá.

Když mě nutí malovat.

30. ledna 2012 v 17:09 | Lotty Biondi |  La mia creazione
Pár prací , díky mému debilnímu rozhodnutí jít na uměleckou školu :/.
Klauzura první ročník , první pololetí.
Klauzura první ročník , druhé pololetí.
Klauzura druhý ročník , první pololetí.

U.F.O.

28. ledna 2012 v 10:04 | Skanktin Rastalányi |  perdita di peso
UFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy pozorovatel hlásí situaci, ve které pozoroval na obloze předmět, jehož podstatu není schopen racionálně vysvětlit. Lidově je tento jev často označován jako pozorování "létajících talířů". Britské ministerstvo obrany při výzkumu těchto jevů po roce 1996 používalo označení UAP (Unidentified Aerial Phenomena), protože označení UFO bylo již zprofanované.

Momentálně

26. ledna 2012 v 18:06 | Lotty Biondi |  Idea di
[k.bmp]

Přesně tohle tělo chci.Přesně pro tohle tělo to dělám.

Je tu s náma.Buďme my s ní..

26. ledna 2012 v 18:02 | Lotty Biondi |  Consigli Pro-ana
Drahá Kájo,
ty jsi vážně tak neschopná? Vážně?
Jen se na sebe podívej. Bože, přes noc ti narostl nový špek.
Už jich máš tolik, že ti přetékají. Všude!!!
Ale neboj! Já to tak nenechám.
Musím s tím něco udělat. Já to zařídím.
Protože ty jsi fakt nemožná a ty na to nemáš.
Copak je tak těžké odolat tomu zatracenému jídlu?
Jen se podívej, co to s tebou dělá!!!
Ne, přestaň myslet na ten kus koláče,
který včera pekla tvoje máma.
Ty si ho nemůže vzít. Nemůžeš si to dovolit.
Tuto radost, toto potěšení přenech těm druhým!!!
Ty teď musíš trpět, musíš trpět hladem,
protože za nějaký čas ti budou všichni závidět
tvou krásnou postavu,
kterou nebudou hyzdit tyto špeky.
Pozor, pozor. Víš... ten banán sice vypadá dobře,
má docela málo kalorií, ale nemyslíš, že by stačil
jen pohár vody? Já si myslím, že ano.
Zkus to, zkus se napít a pořádně.
Vydrž pár minut, pět, deset...
A uvidíš, že tě to přejde. Že už ten banán chtít nebudeš!
Věř mi, a jen na chviličku zavři oči a představ si,
jak jsi krásná, krásně hubená.
Až budeš usínat, mysli na má slova.
Tak se seber, milá Kájo.
Neboj, já tě v tom nenechám, já jsem v tom s tebou.
Tumblr_ltw571cvyw1qj7zh7o1_500_large


Básnička o ní.

26. ledna 2012 v 17:41 | Lotty Biondi |  Consigli Pro-ana
To je život
Začalo to tak nevině,
Kvůli blbé kravině.
Jen shodit pár kilo,
Ale mě to nestačilo.
Ještě málo, maličko,
Domotat to klubíčko.
To klubko vůle,
To klubko sil.
Kdo ho nikdy nenosil.
Nepochopí,
Nenajde.
Odpověď,
Oč tu vlastně jde.
Chtěla jsem to zastavit,
Nejbližšího poprosit.
O pomoc,
O radu,
Jak utéci z tohoto zamklého hradu.
Nešlo to,
Nevím proč.
Byl to nezastavitelný kolotoč.
Jezdil nahoru a dolů.
A já sem se nerada vracela domů.
Otázka: co jsi dnes jedla?
Mě dostávala do smutku a depresí.
Kdo tu bolest uhasí?
Kričela jsem tiše.
Sklíčená má duše.
Cítila smutek,
Ale nechtěla žádný dotek.
Vstup do kuchyně,
Kde toho bylo čím dál méně.
Byl jak vstup do hrobu.
Kam já se potom zahrabu?
Byla jsem děsná.
Nesnáším když mě honí mlsná.
Chtěla bych jěště víc,
Ale v ledničce nezbývá skoro nic.
Jak kdyby to bylo trestné,
Hledám něco ostré.
Řízla jsem se do ruky,
Zapoměla na všechny nátlaky.
Nazouvám běžeckou botu,
Následuje trápení v potu.
A tak to pokračovalo,
A čím dál hlouběji se to dralo.
Do toho dne.
Kdy si se mnou máma sedne.
Na sedačku v nemocnici.
Kde je to tak skličující.
Sedm týdnů.
A vracím se domů.
Naplněná štěstím, strachem,
A nepopsatelným pocitem.
Trápí mě nesrovnalost v hlavě.
Nevyhnu se stravě.
Ani nějak nechci.
Dalo by to práci.
A nerada bych se tam vrátila.
Když mě už doktorka pustila.
Tumblr_lbssgj1wtn1qe7ma6o1_500_large

Máš mě?Tak si me važ!

26. ledna 2012 v 17:00 | Lotty Biondi |  Consigli Pro-ana
Vidím ti na očích, že chceš být jako ta dívka na titulce toho časopisu. Chceš být taková! Musíš být taková! Dělej pro to něco! Chceš být ta jemná a křehká? Chceš to krásné oblečení ve výloze? Chceš! A podívej se na tu figurínu! Podívej se na tu figurínu a teď se podívej na sebe, ty káčo blbá! Vidíš to zrcadlo? Je tam kus pravdy! Máš snad chuť na tu bábovku, kterou ti přibalila babička? Tak ji sněz! Přežer se jí, nacpi se k prasknutí a pak se znovu podívej na ten časopis... Ano, to je můj výtvor, ta holka mě denně poslouchá, ta holka semnou žije, ta holka se stala mou poslušnou dcerou a má mě ráda! Já jsem její matka, já jsem její nejlepší kamarádka, JÁ JSEM JEJÍ CELÝ ŽIVOT!! A ty tady teď sedíš nad časopisem s prázdným talířkem a díváš se na své stehna, břicho... Máváš rukou? Ty máváš rukou? Kam to jdeš? Co si to neseš? Dva bílé rohlíky? Jogurt? ČOKOLÁDU? Jdeš to snad vyhodit? TY TO JÍŠ? Nedělej si ze mě srandu! Nejez to, nejez to!....
Dobré ráno, jak se ti spalo s plným břichem? Vstávej! Vztávej z té postele a vem to švihadlo...! Tvé kroky jsou tak těžké! Jsi tak bachratá! Podívej se na sebe, no tak podívej se!! Kam to zase jdeš? Jdeme ven? Výborně! Jdeme běhat? Rozmyslela sis to?
Proč jsi zahla? Trasa je jinde! Kam to zase lezeš, ty káčo?? Obchod? My jdeme do obchodu? Vem ty rifle do ruky! Vem je a obleč je! Nacpi se do nich,ty blbko, ať cítíš ten pocit..! Krásné? Tohle že má být krásné? Co to plácáš? Straší ti ve věži? JDEME DOMŮ!
Proč bečíš? Tvé slzy stékají a kapou na tu krásnou dívku, na mou dceru! NEBUL! Kruci, tak nebul a radši něco dělej! Teď mi dáváš za pravdu! Já jsem ti to říkala! Neposlechla jsi! Nechtěla jsi slyšet pravdu! ty snad věříš babičce, která ti říká jak jsem zlá? Myslíš, že jsem zlá? Dobrá! Odcházím! Ale pak nebul nad mou dcerou, mohla jsi být taky moje dcera! nechtěla jsi být moje dcera!
Kdo mě volá? To jsi ty? Zase jsi přibrala - já tě nepoznávám! Co to po mě chceš? Zase držíš ten časopis? Chceš být taky taková? Dobrá! Dávám ti poslední šanci, úplně poslední! Proč tam leží ten prázdný talířek? Co jsi žrala? Co jsi proboha zase žrala? Táhni na záchod a vyzvracej to! Dělej a neodmlouvej nebo odejdu a už se na tebe ani nepodívám! Tak sakra bude to?
Podívejme se na tu poslušnou holčičku. Už zvrací jenom krev, všechno vrátila na své místo! Chceš snad znovu jíst? Ty máš ještě chuť? Pak to celé bylo zbytečné.... Kráčej za mnou a já ti pomůžu. Budeme šťastné! Věř mi!
Co to piješ? Colu? Blázníš? Vylej to! Napij se vody!
Ty máš hlad? Proč se tvá hnusná a tlustá ruka dotýká skříňky se sladkostmi? Nejez! Hlavně nejez! Hlad je převlečená žízeň!
Jakou to mám poslušnou holčičku...! Taková je moje dcera, jsi dobrým příkladem! Bolí tě břicho? ty chceš zase žrát? Vážně chceš žrát? Dobře, dej si jablko!
Ty už nemůžeš? Ty mi chceš udělat radost? Ano? Daří se ti to, dcero! Co jsi to dnes jedla? Jablko? Jenom to jablko? Vážně mi děláš radost! Teď tě miluji jako žádnou jinou, ty jsi moje poslušná dcera! Tvoji rodiče by na tebe byli pyšní, věř mi! Jejich dcera něco dokázala a ušla si pro to dost dlouhou cestu.
Podívej se na tu váhu! Ty jsi mi nevěřila! máš to černé na bílém! Už mi věříš? Máš mě ráda? Děkuji, já tebe taky!
Jedeme na výlet? My jedeme k babičce? Obleč si ty plandavé bílé kalhoty! Babička mě přece nemá ráda! Chceš mě snad ztratit? Tvoje babička by mě zabila!
Vůně buchet... Zase buchty! Víš, jak tomu budeme říkat? Upečený špek! Taky se ti to tak líbí? Mě taky! Babička je moc starostlivá, ale..... Kdy už pojedeme domů? Pojeďme už konečně domů!
Děláš pokroky, dcero! Buchta patří do záchodu! Jsi tak učenlivá!
Babička jde! Schovej své krásné kosti pod tu tlustou přkrývku! Dělej, hni sebou! Ten pohled mě propaluje! Proč ty bába tak ječí! Proč jedeme pryč? Nemocnice? Já nechci do nemocnice! Ty tam chceš? Tak jí to řekni! ona mě chce zničit! ZNIČIT! Nezabíjej mě, dcero! Já tě přece miluji! Proč si stoupáš na váhu před doktorem, dítě? Co to děláš? ty jsi se zbláznila! Nedělej to! Nedělej to!
Ty tu zůstáváš? Tobě se tu líbí? Ne? Tak proč zde ležíme? Já a ty - na jednom lůžku...! Proč jsme tady?
O čem mluví ten doktor? Anorexie ? Celým jménem Anorexia nervosa? To jsem přece já! Proč o mně tak mluví? Nejsem přece zlá! Myslíš si snad, že krásné tělo je zlo? Musím tě opustit? Tebe, kterou jsem tak dlouho vychovávala? To snad ne! prosím, ne! Miluji tě, ty mě miluješ!
Nesou ti jídlo? Ty to budeš jíst? Nejez to, vylej to! Nejde to? Proč to nejde? Snědla jsi to? Ty jsi to vážně snědla? běž to vyzvracet! běž to prosím vyzvracet! Mizím.... Rozpouštím se!
Ty chceš, abych odešla a potom se zase vrátila? To opravdu pomůže? Vrátíš se mi z nemocnice? Skvělé! Máš mě ráda? Proč mi to říkáš se slzami? nebreč ! JÁ SE PŘECE VRÁTÍM !
1b1fcd7a002d16914ca254bd_large

Pár typů aby tvá party neskončila vysklenými okny, žádnými skleničkami a poblitým celým domem.

25. ledna 2012 v 16:59 | Lotty Biondi |  Consigli
Jen co se dozvíš, že vaši odjedou a ty budeš mít celej dům pro sebe. V hlavě sepisuješ, jak bude tvůj privát vypadat. A tady najdeš pár typů, aby vše dopadlo ok a ne jako u mě, když jsem si v půl dvanáctý večer uvědomila, že mám v domě cc70 lidí (znala jsme z nich tak 20) a že to vůbec nemám pod kontrolou. Zníčeno bylo snad všechno. A naši mě opravdu neměly rádi a já si uvědomila, že se mi to zatraceně vůbec nevyplatilo.
A aby se tohle nestalo i tobě řiď se tímto.
1. Dobře si rozmysli, koho pozveš a co od něj můžeš čekat, až bude opilej.
2. Vem na vědomí, že čím víc lidí tím menší autorita a menší možnost zvládnutí situace.
3. Rozhodně nedělej pozvánku na Facebooku. Lidi, které u sebe chceš mít, pozvi osobně.
4. Pokud chceš mít na svém privátu pít, ujisti se, že tam je dost zodpovědných lidí. Přece se nechceš ráno vzbudit a chtít umřít.
5. Urči jasná pravidla, za které nikdo nesmí zajít.
6. Pokud jste doma nekuřáci a popelníky se u vás doma nenajdou, určitě připrav náhradu, víc náhrad. Tedy pokavaď nechceš mít vajgly po celé zahradě, případně podlaze.
7. Schovej toaleťáky navíc (ucpou ti záchod nejméně 3x), schovej lihové fixy (Pokud tak neučiníš a celí dům bude počmáraný, jde to dolů odlakovačem na nehty;),schovej cenné věci (ano i když tam budou jen tví přátelé nikdy nevíš co jim skočí v hlavě, když budou opilí), pokud se k tobě domů dostanou problematičtí lidé, bude se to hodit.
8. Nakup kelímky a skleničky schovej. Nezapomeň ani schovat alkohol rodičů!
9. Dohlížej na sundání bot.
X_3010caa8_large
Tady je pár nejzákladnějších věcí. Když budeš pořádat svou malou akcičku, určitě se tímto řiď. Kdybych tohle vzala na vědomí i já, nikdy bych našim neplatila 4 tisíce.
Tak hodně alkoholu a užitý večer.

Začínám přemýšlet , začínám počítat.

24. ledna 2012 v 16:31 | Lotty Biondi |  ho voglia di essere magre
Jsem zpátky bude to zpátky.Nechci už nikdy víc.Nechci si sedat a koukat jak se mi rozplácnou stehna.To končí.
12 kg to zládnu.
Navždycky budu chuť po štíhlosti ve mě.Vemsala se do mě už když jsem v šesté třídě najela na pro-ana blog.Od té doby ana ve mě čeká.A ted se jí pokusím dát příležitost.

Tumblr_lv35nsgxw51qaafito1_500_large

Zopakuj me si proč být hubená , protože

-když v obchodě zamíříš k džínů budeš vedět že navlíkneš i tu nejmenší velikost , už žádné rvaní do kalhot a depresivní večery po nákupech.
-nebudeš mít strach z toho si sundat plavky na koupališti a budeš mít jistotu , že nikdo neřekne ,že si tlustá.
-budeš lehoučká a křehká.
-nebudeš se bát sednout si tvýmu klukovi na klín aby ti neřekl že si tlustá.
-dokážeš sama sobě že máš dost silnou vůli na to abys dokázala být štíhlá.
-hubený holky si na sebe můžou vzít cokoliv.
-Nebudeš se bát v plavkách ohnout aby se ti nesešpekatilo břicho.
-peníze na jídlo si můžeš dávat stranou a utrácet za kosmetiku
-uděláš radost svému příteli když konečně neucítí na tvém těle ty hordy tuku.

Tlustá či hubená.Byla tu anketa.

23. ledna 2012 v 17:23 | Lotty Biondi |  Idea di
Tumblr_lwgr7bkbrf1qjw71fo1_500_large

A teď holky popravdě ruku na srdce.Kdo z vás by si nevybral tu první?

Jseš jaká chceš být.

23. ledna 2012 v 17:22 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
To asi všichni víme , ale teprv když mi to napsal můj kamarád.Pochopila jsme to.

Koukáme se do zrcadel a trápíme se.Jsme moc tlustá.Pokud si to opravdu myslíš a nechceš taková být.Tak zhubni!
Každý může být přesně takový jaký by si přál být.Já jsem veselá , zábavná , chlastající , zamilovaná , otevřená , sebevědomá , nekomfliktní , citlivá , miluju společnost a pozornost a nebojím se říct svůj názor a názory ostatních mě nazajímají.Ano , taková jsem a chcete říct ajký¨á jsme byla před 4 rokama.Byla jsem uzavřená , depresivní , ošklivá a nekomunikativní.
Když jsme nad tím přemýšlela.Změnila jsme se , ale jen protože jsme si tenkrát řekla jaká chci být.

Takže pokud stojíš u zrcadla brečíš nad hromadou pupínků.Tak nebreč a dělej stím něco.Pokud se bojíš oslovit kluka ,kterýho potkáváš každý den ve škole a tobě se tolik líbí.Task to prostě udělej.Chceš bejt upovídaná , tak mluv.Máš jeden život , tak si ho udělej takovej jakej chceš.A nebreč nad tím jaká jsi.Bud taková , jaká chceš být.
1193542-11-1325332608836_large
A co udělám já.Já zhubnu.Chci bejt hubená už hrozně dlouho ,tak to prostě udělám.Zasloužím si to.Tak se dejte do toho holky a najděte sami sebe.

Vaše momentálně zaujatá Lotty.

Pořád to nebude perfektní.

23. ledna 2012 v 17:05 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Po maličku mi stékají slzy a já vím že si za to můžu sama.Jsem prostě píča.
Bolí mě , když vidím že nejsme dost dobrá pro svoje rodiče.Bolí mě , když mě nutí dělat , něco co sama nechci.Nechci už v životě šít ,ale podle nich se stejnak musím účastnit soutěže.Na tohle prostě nemám.Jeden krátkej telefonát a bulim jak želva.Chci domů.
Šla bych nejradši vyblejt celou večeři , ale dám si jen trochu nakrájený okurky.Vlastně cejtím se přesně tak jako když si půl hodiny vyvolávám zvracení.Slabě.
Jediný takový moje světélko na konci tunelu je Martin a nechci o něj přijít kvůli rodičům.Ne , nechci.
Napadá mě využít něco co chci v něco jiného co chci taky.
Držte mi palce ať můj žaludek umírá bolestí a můj tuk odchází a nechává vystoupit nádherné křehké a vytvarované kosti.
Tumblr_lxi896qnfg1r6zv41o1_500_large
S láskou vaše duševně na dně Lott.

Tvář měla jako anděl , ale její úmysly byly nečestné

17. ledna 2012 v 10:13 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
Myslím že spoutu lidí by nevěřilo tomu co se mi honí hlavou , když se na mě podívá..Protože jsem taková maličká a miloučká a né že ne.Když si ale uvědomíte že tentokrát , jste žádné zlé umysly neměly a kvůli slovům holky ,která už druhej rok jen lže společensky trpíte.Je to nefér.
Jsem společenská až moc občas , miluju mluvení a když teď nemůžu nikomu vyprávět jsem z toho dost v rozpoložení.Avšak jsem příliš paličatá an to abych se snížila a vysvětlila jim , že nejméně důvěry hodnému člověku věřit je opravdu hloupé ,protože i když takový člověk odpřísáhne že pomlouvat už nebude , tak to pořád dělá.Proč? asi si to už ani neuvědomuje asi za to může únava z nočního sexu po telefonu , kterej jí podle toho co říkala očividně moc nejde.Ale to by stačilo nechci mít tak špinavej a vyfetlej blog jako je ona.
379858_267560866636646_150516628341071_768536_1009912931_n_large
Nevinná.Hrozně hezký slovo , tak ráda bych tvrdila že jsem taky taková , ale nejsem.Udělala jsem spousty špatnejch věcí až příliškrát jsem se opilá válela v příkopu a sex prostě miluju.Takže nevinná jsem bejvávala a není to zas tak dávno.
Užívejte nevinnosti dokud můžete.

S pozdravem Lotty :))

Nemám ráda sníh, ale uznávám vypadá to nádherně, teda jen pokud sedím doma za oknem.

13. ledna 2012 v 15:06 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Áá je to tak krásný.Bejt doma mít je všechny.Mít na večer připravenou vodečku za oknem.Poslouchat Majkaa Spirita a užívat domova.Je to tu nejkrásnější.
Budmě jen sami sebou i když nejsme ideální.Máme jeden život a nespočet možností.A kdo věří dostane to co bude chtít,
Tumblr_lx99t8rmcd1ql08cvo1_500_large

Za mrakem.

11. ledna 2012 v 18:01 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Přišla jsem si vyrovnaná , ale asi jsem jen chvíly nechodila nohama po zemi.Mám v hlavě zmatek větší než v popelnici na sídlišti.Proč si nevážim toho co mám a až když o to přicházím nebo přídu , dojde mi jak to potřebuju.Jsem hrozně moc pomatená.Potřebovala bych najít pohled z jinačího úhu , potřebovala bych někoho kdo by mi řekl "Kájo udělej tohle a na tohle ani nemysli!"
Ale pravda jeden takovej člověk tady je , můj idol z dětských let.Kluk kvůli kterýmu jsme nabrečela kýble.Ale to už je dávno.Neviděla jsem ho tak 2 roky , ale pokaždý když mu napíšu.Můžu napsat cokoliv a on to pochopí , snaží se mi poradit.Kdyby bydlel kousek blíž , určitě by byl skvělej kamarád.
Zatímco já jsem skvělej zoufalec.No tak Kájo nezoufej si!

Vaše smutná lotty.

Dny plné prázdna a ticha , nesnáším Lysou!

10. ledna 2012 v 17:05 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Pokoj v kterém uděláte 6 kroků do šířky a 10 do délky , vymalovaný bíle s dvoumi okny u sebe a oranžovou chodbičkou.Ano , můj druhý nechutný domov "Domov mládeže".Nesnáším intr!Chci domů , na nic jinačí snad ani nemyslím , teda krom Martina.Nemůžu se dočkat až si lehnu do mojí postele a budu si pít kakao a budu s ním.Jediná radostná zpráva dneška byla , že domů pojedu už ve čtvrtek.Těším se.Je to tu o ničem dneska jsem už druhý den prostála u stojanu.Máme klauzury , které jsou moc zábavné!!Nejradějí bych někam odjela , někam daleko.Někam kdeby mi zadarmo prodloužily vlasy a kde bych měla velkou šatnu a hromadu bot.Jo , jsem snílek!
Tak se mějte děcka.Já si du užívat toho prázdna tady.S velkým nadšení Lotty.

Povrchnost neboli nesnesitelné chování.

10. ledna 2012 v 16:37 | Lotty Biondi |  Consigli
Seděla jsem ve vlaku a koukla jsem se kolem , hned jsem věděla , která holka mi příde ošklivá a která má nejhorší boty , s kym bych nikdy nemluvila a kdo má nakřivo nos.
Když mi to všechno došlo , chtěla jsme si fláknout facku.Jak může být někdo , takhle povrchní a ke všemu nevědomky.Uvědomila jsme si , jak sem pitomá a o kolik úžasnejch osobností jsem přišla , jen kvůli tomu že se mi nelíbila jejich gesta nebo to jak vypadají.Nesnáším povrchnost a to že sem to dělala.
Po tom co jsme si tohle uvědomila přemýšlela jsem , vzpomněla jsem si , jak jsem si stoupla ke kamarádce na nádraží.Stála v hloučku holek co jsem neznala , do minuty jsem každou, měla pečlivě prohlídlou a když na mě mile promluvila , jedna silnější holka , trpícím akné , co měla béžový volný kalhoty.Přiznávám , byla jsem s prominutím znechucená a s nuceným , hodně nuceným úsměvem , sem jí odpověděla.Omlouvám se všem o kterých jsem takhle , někdy uvažovala a tohodle myšlení se s radostí vzdávám.Vzhled není všechno a to nekecám!
Tumblr_lq9lzugrfa1qjir0mo1_500_large
Ale jak už bývá , zlozvyků se těžko zbavuje.Řekla jsem si , že si představím že mají všichni na hlavách pytle , abych neměla co kritizovat.Už to nebudu dělat a už nikdy nebudu hodnotit , procházejcí lidi podle toho jak vypadají.Každý bychom se měli neustále koukat na sebe.Na to jak se chováme a jak na ostatní působíme.Když komentujem ostatní zapomínáme na naše chyby a na to že můžeme bejt lepší a že nemusíme ztrácet čas pomluvami o tom jak vypadají ti neznámí lidé kolem nás.

Nesuďme lidi podle obalu.Vaše zlozvyků zbavující se Lott.

Pomsta , náš malí hřích.

10. ledna 2012 v 16:15 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
Zatím co já , jsme se ve svém rozpačitém živůtku pokaždé někomu pomstila i když vím , že stačilo se usmát a vše přehlédnout , chtěla jsem mít ten pocit "áá užij si to i ty".Lidi které mé pomsty zastihly lituji a zároveň lituju sebe , protože mě nenapadlo být lepší a přehlédnout jejich maličkosti a to co mi udělali.Kluk co mě podvedl skončil s rozbitou pusou , protože jsem napsala klukovi , co chodil s tou holkou s kterou mě ten borec povedl.A já měla radost , že aspon z kousku věděl , jak to bolelo mě a jak sem večer na rozlučce opilá , kamarádovi brečela.Ale možná to nemuselo být , možná jsem to měla brát s nadhledem.Jako můj kamarád(s kterým jsme kámošky!) , kterej bere s nadhledem snad všechno.Obdivuju ten jeho štít , díky němu mu nikdo neublíží.Proč já ho nemám?Protože mám Martina!!
Pomsta nás potěší ale potěší nás i ten fakt že jsem stejná¨í jako ti co začali?Buďme lepší a nemstěme se!
Tumblr_lx2x1ejcjv1qgehw1o1_500_large

Vaše občas nechtěně pomstichtivá Lotty.

Cesta za lepším životem ? kudy prosím ?

4. ledna 2012 v 15:30 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
Existuje lepší život ? Mám se dobře , nemůžu říct že ne. Ale je spousta věcí , co mi tolik níčí můj štít necitlivosti , avšak některé věci jsou mi upřímě jedno.V hodně ohledech jsem dost sobecká a kór když se jedná o to , jestli jsem někomu neublížila či jestli mě někdo pomlouvá , takovýma věcma už vůbec nehodlám ztrácet čas.Je začátek novýho roku a pokud bych měla hledat cestu za lepším životem v tomhle roce asi bych jí měla hledat v učebnicích , jenže asi nejsem sama , co dá přednost být s tím koho máme rádi nebo posedávání u FB.
Tumblr_licm8ob8v81qcriuao1_500_large
Lepší život? Ještě před půl rokem bych řekla , že bych byla nejštastnější kdybych neměla city.Kdyby mi nemohl nikdo ublížit.Teď mám jeho , ale ztratila jsem osobu ,která tu pro mě byla celičký život s kterou jsem zažila snad všechno.A lepší život bez ní asi těžko bude.Takže nezbude než hledat průměrný život s ním.Chybí mi.A i když jsem jí posledních pár měsíců viděla málo počítala jsem s ní.Pořád byla mou součástí.Neumím si představit že už tu nebude.

Ze včéra ubulená Lotty.

Vzdávala jsem to a nakonec oslavila do bezvládného stavu.

1. ledna 2012 v 16:06 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Včera jsme se slzama v očích s myšlenkou že silvestr prosedím doma ani nepomysela , že zhruba za hodinku , budu na cestě na prasáckou party.Alkohol do mě padal , byla jsem s ním a byla sem totálně na sračky .Myslím že nás tenhle den , bylo takovejch víc.Ted sem totálně malátná a vůbec nemám sílu on spí vedle mě a mě rozesmívá myšlenka na to jak jsem se v 5 ráno vzbudila a 2 hodiny seděla nad kýblem přesvědčená že budu zvracet.Bylo to zbytečné.A přípitek jsem ani neměla , protože zrovna v tu chvíly jsem si užívala sexu s ním.Takže doufejme , jak na novej rok , tak po celej rok.
Tumblr_lwzxcdgrub1r3cjb3o1_500_large

Vaše totálně vyčerpaná Lotty.