Září 2011

Kája = jedna velká špatná vlastnost

30. září 2011 v 17:24 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Přemýšela jsem proč jsem na něj furt v hlavě tak vzteklá..a víte co přišla jsem na to.
Jakmile není něco podle mě vyvádím.Možná že jsem labilní osoba :D
Víte co seru na to zkusim se ovládat . Dnes má oslavu nejradši bych se na to vysrala ale tak miluju ho tak co bych pro něj neudělala že jak správná přítelkyně nasadím úsměv a vpochoduju tam.Takže úsměv slečny chlapci a držte palce at se večer neunudím!

Báááááy Lotty :))

0.2 Září

28. září 2011 v 13:28 | Lotty Biondi |  Idea di

Pokud svatba tak jedině v nich !

0.1 Září

28. září 2011 v 9:31 | Lotty Biondi |  Idea di
JE MI LÍTO
Tumblr_ls60wwg8ro1qg35gko1_500_large
je mi líto že jsme si žehlila vlasy
je mi líto že jsem nezačala žít dřív
je mi líto že jsem neuměla říct svůj názor
je mi líto že jsem si koupila ty kalhoty co stejně nenosím
je mi líto že jsem vůbec někdy přestala držet dietu
je mi líto že jsem tlustý prase
je mi líto že jsem myslela jen na sebe
je mi líto že jsem myslela jen na ostatní
je mi líto že když jsem byla opilá měla jsem něco s každým
je mi líto že nemůžu jet ted nakupovat
je mi líto že mi tak polmalu rostou vlasy

je mi to líto...
ale dík že to ze mě udělalo to co jsem ted.

Ne díky, chci být sama !

28. září 2011 v 9:23 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
Společnost ,jednou jí vyhledáváme a podruhý přemýšlíme jak se nenápadně vytratit.Ta druhá možnost ted vystihu je mě.Ovšem s některými lidmi jsem ráda , ale všeho s mírou.Když jste zavření v mini pokoji na intru s dvouma holkama asi časem musí přijít ten pocit áá potřebuju pryč.Když jsem doma tak je tu on.Ona už nemá čas.
Tumblr_lw1drsdmyc1r2240to1_500_large
Jsou lidé s kterýma jse cítíme hezky či takový před kterýmy se ani nezmáháme na slovo.A tak nás každý považuje za někoho jiného.Když jsem byla maličkatá byla jsem hroznej stydlín a promluvila jsem málokdy.Ted už takové věci jako kdo si co o mě neřeším a přesto když jsem občas s lidma s kterýma toho moc neprohodí né že bych trpěla chorobnou stydlivostí , ale prostě si s nimi nemám co říct a a ni po tom nák netoužím.

Ted mě tak napadá né všichni přátelé nejsou vždy přáteli.Možná si to neuvědomují ale ubližují.Ostatní jen přihlíží a tiše šeptají to je fakt kámoš/ka.


Takže najděte si dobru slušnou přiopitou společnost přeje vám vaše Lotty))

Zima a nevymytý balzám z vlasů.

18. září 2011 v 14:38 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Dlouho jsem nepsala.Tak se mi maličko zastesklo.

Ležím v posteli a příde mi že ej teprve ráno."Posledních pár dnů je hrozně zmatených.Miluji.Ale jako bych přicházela o sebe."Tahla myšlenka se mi už od včerejšího večera honí hlavou a dnes sem jí vyřešila.Myslela jsem.Včera nebo možná předevčírem to je rok co jsem poznala Piera už je to tak dávno oba ted máme někoho jinačího.Pamatuju si jak na mě tenkrát koukal i přes moje vlasy od Coly.Upřímě nic jsem k němu necítila avšak dřív to bylo jiný patřila jsem k těm holkám, které začínali kalit něco sem měla s málokým.Když jsme se zlila nemusela jsem se hlídat.Byla jsem jiná.Avšak tenhle rok jsem byla se svím přítele vlasy sem tentokrát měla do piva a byla jsem taky pěkně zlitá ale tentokrát tam něco chybělo i přesto jak hezky to zní.Chyběla tam moje nejlepší kamarádka.Zatím sme to byly vždy mi dvě a najednou každá máme svou drahou polovičku a chcem být s ní.Ale to je normální.Avšak já moc dobře vím že Švestuš tu bude na věky věků stejně jako naše přátelství.
Jéj sem tak ospalá to ponocování mě níčí.A mimochodem udělala jsem to co jsem chtěla a už vím jak žít.


Nově promyšlená Lotty

Od vyznávačky smutku přez šedou myš až k umělé namyšlené holce a dál..

4. září 2011 v 17:24 | Lotty Biondi |  Argomento della settimana
Kdy můj příběh začal ? V porodnici 12.dubna roku 1995.Nebo spíš když jsme přišla poprvé do školy a poznala mou budoucí nejlepší kamarádku.Nebo možná spíš vlastně určitě když jsme začala chodit na druhý stupeň a začala dojíždět do školy do města...

Bylo mi 11 a hlavu jsme měla plnou dívek s výrazným černým líčením očí a černými vlasy s patkou.Ano emo styl byl v té době jak mor.Sakra co vám to tu píšu.Věřte že můj příběh je opravdu pikantní zajímaví a lehce zvrácený avšak je až moc dlouhý na to abych ho naskládala do jednoho článku možná se někdy zmíním o mé krušné minulosti a nechutných a nevhodných opilích stavech a mnohem víc věcech ale né najednou..Ale abych pravdu řekla můj příběh má zatím happy end :)


Málo rozepsaná Lotty.