Březen 2011

Modlitba..věřme sami sobě..věřme Aně!

31. března 2011 v 9:52 | Lotty Biondi |  Consigli Pro-ana


Lehám si do postele jako tučné, ale spokojné děvče, neboť vím, že jsem dnes udělala všechno pro splnění mého snu. Teším se na ráno a na celý nasledující den, protože vím, že díky dnešku budu krásnější a chudší. Zítra se však budu snažit ješte o něco víc, abych si zajistila lepší následující den. Pokojně se odevzdám do Aniných rukou, neboť vím, že Ona na mě dohlédne, postará se o mě a nenechá mě znova padnout na dno. Ona jediná ví, co je pro mě nejlepší a já ji budu následovat, kamkoli bude chtít.

0.1

31. března 2011 v 9:47 | Lotty Biondi |  Storie
Začíná to nevinně - malá dieta přece nikoho nezabije. Někdy už je ale pozdě na záchranu...
Začíná to nevinně - malá dieta přece nikoho nezabije. Někdy už je ale pozdě na záchranu...

Příznaky Anorexie neboli jak je prokouknout..

31. března 2011 v 9:39 | Lotty Biondi |  anoressia
Mentální anorexie

- dívka si bere menší porce jídla, menší talíř
- omezuje škálu jídel, odmítá některé potraviny
- zajímá se o vaření, sbírá recepty
- pečlivě žvýká
- odnáší si jídlo do svého pokoje
- tělesná váha je pod normálem, ztráta více než 15% tělesné hmotnosti (BMI
nižší než 17,5)
- restriktivní typ (nebulimický)
- nejí či jí velmi málo, cvičí, bere projímadla (diuretika)
- purgativní typ (bulimický) - záchvaty přejídání kompenzované zvracením,
projímadly
- ztráta menstruace
- strach ze ztloustnutí (přibírání na váze)
- hyperaktivita, cvičení (i v pozdních nočních hodinách)
- nízký tlak, závratě
- nesoustředěnost, podrážděnost, impulzivita, nespavost, deprese, plačtivost
- snadný vznik modřin, zimomřivost
- suchá našedlá pleť, lámání nehtů, poškozené vlasy
- denní příjem nižší než 1000kcal
- osoba trpí přesvědčením, že je tlustá; zkreslená představa o svém těle
- snížená citlivost v rukou i nohou, třas rukou
- nepravidelná srdeční činnost
- dehydratace, selhání ledvin
- nižší tělesná teplota, špatné prokrvování končetin
- lehce se zadýchá

Spaluj, spaluj me !

31. března 2011 v 9:22 | Lotty Biondi |  Consigli Pro-ana
Je samozřejmě jasné, že lidské tělo likviduje zásoby energie během celého dne a dokonce i ve spánku. Přesto je ale dobré vědět, při kterých úkonech se váš metabolismus aktivuje k vyššímu výkonu.
Bude se vám potom lépe regulovat štíhlá linie. Každý člověk je jiný a spalování kalorií závisí na mnoha faktorech (podíl svalové tkáně, zdravotní stav, věk, intenzita prováděných pohybů), přesto však jde leccos zobecnit.
Například fakt, že abyste shodili jeden kilogram, potřebujete spálit přibližně o 7 500 kalorií víc, než obvykle. Tak si z následující tabulky libovolně vyberte, jak na to. Spotřeba kalorií je uvedena vždy za hodinu činnosti.

Do 100 kcal/h

Čtení, psaní, televize, rádio, šití, příprava a vaření jídla, rybaření, karty, úřednická práce, psaní na stroji plus další aktivity realizované vsedě a vyžadující pouze nepatrný pohyb rukou

Úchyl sem a úchyl tam , aneb když si někdo žije online !;)

31. března 2011 v 9:18 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Zlámané nehty, kruhy pod očima,bolest hlavy a přesto sedíte u toho monitoru ! Proč? Protože si píšete s takovym týpkem kterej by se za váma na ulici ani neotočil.Jste z toho paf !Ale najednou padne slovo o schůzce a vy si uvědomíte že to až tak super neni a proč?
Protože najednou zjistíte že i když ten kluk je taková kunda ,tak vlastně vůbec nevíte jestli je to on , nebo to je jen náký starý oplzlí uchylák !

Seznamování přes internet odsuzuji.Příde mi hloupé si takhle hledat lásku či sex na jednu noc.Toho člověka v podstatě vůbec neznáte a přes net se každý chová jinak než na živo.Vezme v úvahu kolik je v dnešní době FAKE profilů.Co když zrovna ten tvůj objev je taky fake?Řikáš si že určitě ne?to nemůžeš vědět..

Nemám nic proti tomu když si jen tak z nudy s někým píšete , ale opravdu hloupé mi přijde když dvanáctileté holky posílají své nahé fotky neznámým klukům.Jednak co by na nich ten dotyčný asi viděl?pokud to tedy není pedofil.A pak také to ta holka opravdu nemá mozek?
Ano tak je určitě možné že se tak ve 2% seznámí lidé které čeká náká společná budoucnost avšak staré dobré seznamování na živo!


Real girls 0.6

29. března 2011 v 18:23 | Lotty Biondi |  anoressia

Real girls 0.5

29. března 2011 v 18:20 | Lotty Biondi |  anoressia

Momentálně nemomentální..

29. března 2011 v 18:17 | Lotty Biondi |  ho voglia di essere magre
Být hubená..ten chtíč a tak slabá vůle..každičký den si říkám to dokážeš dáš to zvládneš to..proč to je tak těžké ale zároven vím že když to dokáži budu opravdu štastná!Tak těžké jdou hodiny tělocviku a pohled na holky jedna hubenější než druhá jen já a můj obravský špek na břiše který při každém pohybu nadskočí..Chci ploché břicho!A už to nehodlám vzdát je to můj sen a nehodlám ho zahodit mé srdce tomu věří..Už tak dlouho..zatraceně dlouho!Touha být hubená mi vzala dětství a já si to ted vynahradím i s úroky!Ano Anorexie to je to co si jsi přeju..Lidé říkají že jsem hloupá že to chci ,ale oni to nechápou..Nevědí jaké je to být ta tlustá..Obdivuji dívky které jsou samou kost , protože být hubená umí jen málokterá holka , ale být tlustá umí každá !

Real girls 0.4

29. března 2011 v 18:02 | Lotty Biondi |  anoressia

Real girls 0.3

29. března 2011 v 17:58 | Lotty Biondi |  anoressia

Real girls 0.2

29. března 2011 v 17:49 | Lotty Biondi |  anoressiaReal girls 0.1

29. března 2011 v 17:47 | Lotty Biondi |  anoressia

5 nejčastějších otázek..

29. března 2011 v 17:42 | Lotty Biondi |  Consigli Pro-ana
Hubnutí a snaha o udržení štíhlé postavy sebou vždy přináší spoustu otázek. Dnes Vám přinášíme odpovědi na ty nejčastější z nich.

Desatero proč být hubeňounká !

22. března 2011 v 17:29 | Lotty Biondi |  Consigli Pro-ana

Desatero proč být štíhlá

1.Štíhlý lidé vypadají dobře v jakémkoliv druhu oblečení - můžeš si obléct co chceš!
2.Napuchlé tváře, dvojtý podbranek, tlusté kotníky - to není atraktivní!!!
3.Poběžíš rychleji bez těch kil navíc, které tě drží vzadu
4.Lidé si tě budou pamatovat jako "ta krásně štíhlá"
5.Příliš mnoho lidí na světě je obézních
6.Jíst málo znamená šetřit peníze
7.Tlustí lidé jsou tak velcí, a přitom se od nich lidé odvracejí jako by neexistovali
8.Nic nechutná tak dobře jako štíhlost
9.Je jídlo důležitější než být v životě šťastný?
10.Jídlo je zlý a lstivý. Klame tě svoji chutí - a ono to funguje - dělá tě tlustým, nafouklým, ošklivým a nešťastným

Březen 0.2

22. března 2011 v 17:22 | Lotty Biondi |  Moda

Konečně přestalo snežit a sluníčku ukázalo že nevyhaslo, ale jak naschvál začalo pršet jak z konve..A ty sedíš a čumíš z okna a v hlavě ti běgá jen jediná myšlenka : Zase leje leje leje leje.Na pí.. den .Mohla jsem bejt venku..Chtěla jsem jít ven s tim užasnym klukem ,ale takhle se mi akorád smeje make-up.Na tyhle myšlenky zapomeň ! Proto naši předci vynalezli ten užasnej vynález názvem deštník!
A vůbec nemysli na to že ti umrzne ruka jak ho budeš držet či že ti může překážet !To první možná jo ale překážet určitě nebude ;)A halvně pro krásu se musí trpět a an to nezapomínej.
.A je jen na tobě jakou barvu zvolíš a ty si zvol tu nejvíc křiklavou at mezi tima nevýraznýma lidma zaujmeš a ohromíš i toho nejvíc slepýho a vyhulenýho týpka a kór tvym perfektnim make-upe beze šmouhy ;)

An(ička)orexie co to vlastně je ?

22. března 2011 v 17:02 | Lotty Biondi |  anoressia
Co způsobilo kult štíhlosti v posledních letech? Mimo vychrtlých modelek na molech také různé poruchy příjmu potravy - například mentální anorexii.
Odmalička děti a tedy především dívky poslouchají tyto věty:
"Už zas jíš? Budeš tlustá a všichni se ti budou smát."
"Nejez nebo tě nebudou mít rádi."
"Jsi tlustá jako prase, už nejez!"
"Nenos tak krátké tričko, leze ti špek!"
"Tobě asi hodně chutná, co?"
"Kdybys byla jako Lenka (Bára, Lucka...), jsou krásně hubené."
A existují další desítky, stovky podobných vět, který podkopávají seběvědomí mladých dívek, které pak ve snaze se cítit pěkně = hubeně, drží drastické diety, cvičí do vyčerpání, odmítají jíst a nebo jí jen nízkokalorická jídla. To všechno může způsobit mentální anorexii, z které je jen krůček ke smrti. Velmi těžko se hledá cesty zpátky - do normálního života.
Dívka vážící 40 kilo a k výšce 165 centimetrů má pak pořád pocit, že je tlustá, nedokáže se vnímat reálně a je nešťastná. Bohužel mentální anorexie sebou nepřináší vyhublost samotnou, ale s ní spojenou řadu fyzických i psychických problémů - člověk trpící anorexií nedokáže přijmout fakt, že už je příliš hubený a měl by začít jíst - ztloustnout, selhávají mu orgány, trpí depresemi, mohou se projevit různé psychické problémy jako deprese, úzkost, strach, pranoidní chování, averze...
První krůček k uzdravení se vzpočívá v psychice, je nutné si přiznat svoji nemoc. Ano, dá se pacient svým způsobem "vykrmit", ale to k ničemu nevede, především to není nijak jednoduché a navíc nemoc zůstavá v hlavě, ne v žaludku.
Pomoci těmto dívkám jistě není vůbec lehké, ale naštěstí je to možné, proto pokud máte podezření na tuto nemoc u sebe či někoho jiného, vyhledejte lékařskou pomoc, než bude pozdě - času není nazbyt.

Bolest ? křik ? či pouze poslední nadechnutí ? Jednoduše Trest SMRTI! ano či ne?

21. března 2011 v 17:55 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Ano či ne ? To není pouhá otázka.Je to něco co ovlivní život.Avšak ano já bych řekla že ta stará říkanka co se říkala či co to bylo :D neboli : Oko za oko,zub za zub. By v dnešní světě vůbec neuškodila.Vezmě me si co se stane vrahovi malé Aničky Janatkové ? Pár roků ve vězení pokud ho vůbec dopadli jelikož nás nic moc dobře neinformuje..Vezměte si že to je jako by jste si koupili novou Luis Vuittonku za 60 litrů měli bys te jí 7 dní a někdo by vám jí ukradl ! Neuřízli bys te mu nejraději ruku?Já tedy ano.A ted si vemte jaké to musí být když vám někdo ukradne dítě a umučího k smrti!Ano jsem pro trest smrti!Oprátka

0.2 tenkrát když bylo zle..

17. března 2011 v 18:27 | Lotty Biondi |  La mia creazione
Obrazek
"Jediná naděje,
jediná šance,
jak žít beze smutku,žalu.
Tos byl ty,
byl si i když v dáli
bez tvé osoby se kácím
a každý den uvadám a ty se
jen v dálce ztrácíš.."

Motta 0.3

17. března 2011 v 17:57 | Lotty Biondi |  Consigli Pro-ana
• Kdybych snědla trochu, snědla bych všechno. Proto nesním nic.
• Hlad je tvůj přítel, který tě nikdy nezradí, tak jako jídlo.
• Samozřejmě že je to těžké. Kdyby to bylo lehké, každý by mohl být hubený.
• Být hubená je důkaz sebekontroly a vlády nad svým životem.
• Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí.
• To jídlo vypadá moc dobře. Ale já vypadám mnohem líp!
• Když nebudeš jíst, nepřibereš.
• Nikdy není pozdě na to být tím, kým chceš být.
• Jídlo je jako umění. Ke koukání, ne k jezení.

Jak skrýt anorexii

17. března 2011 v 17:47 | Lotty Biondi |  Consigli Pro-ana
Kamarádům řekni že už jsi jedla doma a jsi plná.
Rodičům řekni že si jedla v práci, ve škole nebo u kamarádky.
Jídlo splachuj do záchodu ale pozor aby v záchodě po spláchnutí nezůstaly kousky jídla.Stopy zanechává např. špenát nebo různé omáčky. Prostě raději spláchni víckrát.
Svou porci dej nenápadně psovi nebo kočce ale pozor ! Nikdy jim nedávej jídlo které jim nechutná a nesní ho ! A taky jim nedávej jídlo které jim může ublížit, třeba čokoládu !!!