Šepot větru..

26. srpna 2010 v 19:49 | Lotty Biondi |  Incidentalmente
Jen tak sedím a koukám z okna a to šero a zataženo co se všude kolem rozléhá mě celkem děsí.Ani netušim proč ale vypadáto ajko když se blíži houf depresí pro všechny v blízkém okolí a nebo se mi to možná prostě zdá.Chce to možná jen pořádnýho panáka vodky , hudbu a spoustu lidí okolo , ale možná ani to nestačí.
Určitě taky znáte ten pocit..ten pocit samoty.Kdy vám příde že vás nikdo nemůže pochopit a i vám nejbližší člověk v tu chvíli připadá zbytečný a vám pomoci nedokazatelný.Je to takovej ten stav kdy vám je všechno jedno kdy můžete jít ve tmě lesem a nebudete se ani trošku bát a kdy budete schopni poslouchat tu nejsmutnější písničku pořád dokola.
Pořád sedm u okna a zatahuje se čimdál tim víc..třeba to je jen iluze.Cítím jak vítr šeptá to co cítím.Ticho a najednou ten šum listí co vychází z venku.Ano přesně tak začíná sychravé počasí ročního období "podzimu".
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 BeLLinQa BeLLinQa | Web | 26. srpna 2010 v 19:58 | Reagovat

Ahoj! Zítra bude pro náš blog grafický den! Budou se přidávat samé dessigny! pokud si obědnáš u mne dnes, nebo zítra dess, máš k domu i bonusy(popisky do menu, avatary...)! Tak neváhej a přijď! Prosím neber toto jako reklamu, ale jako pozvánku!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama